ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
google pixel 4 wyglad tyl oficjalnie

Google oficjalnie pokazało wygląd Pixela 4!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Zaledwie kilka godzin temu pokazywałem Wam różne wizje wyglądu Pixela 4. Wspomniałem, że do premiery zostało już naprawdę niewiele, więc lada moment powinniśmy otrzymać więcej, bardziej szczegółowych informacji. Informacji, które nie będą bazować na domysłach, plotkach i patentach. Jednak nie spodziewałem się, że stanie się to aż tak szybko. W końcu Google postanowiło oficjalnie pokazać wygląd Pixela 4. O ile Amerykanie wcześniej byli bardziej subtelni, tak teraz nie musimy się niczego domyślać.

Wygląd Pixela 4 Made by Google, czyli Amerykanie nie trzymają nas w niepewności

Po prostu, oto on, Pixel 4 od tyłu. Z racji, że Google znane jest z humoru, to gdzieś tam z tyłu głowy tkwi myśl, że Amerykanie mogą po prostu żartować. Jednak załóżmy na razie, że faktycznie patrzymy na wygląd Pixela 4. Najprawdopodobniej nie jest on jeszcze ostateczny, bo brakuje na przykład charakterystycznego odznaczenia się dodatkowego koloru. Szczerze wątpię, że Google z niego zrezygnuje. Jednak to tylko moje, skromne domysły. Jakby nie patrzeć, Amerykanie w tym roku idą podobną ścieżką, bo w końcu iPhone XI też ma podobnie patrzeć na świat. Z tą różnicą, że Apple ma postawić na trzy aparaty, podczas gdy Google ujawniło dwie matryce, diodę doświetlającą, mikrofon i… kamerę ToF? Na razie ciężko ocenić, co dokładnie znajduje się w górnej części tej wyróżniającej się powierzchni.

Zobacz też: Waze ze wsparciem dla Asystenta Google!

Wygląd Pixela 4 to nadal mała zagadka

Pixel 4 concept

Oczywiście fani od razu zaczęli pytać o przód. Ten na bazie obecnych plotek ma przypominać Samsunga Galaxy S10+. Oczywiście mowa o wycięciu na sam podwójny aparat, który nadal będzie otaczał wyświetlacz. Tym sposobem już niejako oficjalnie mogę się Was spytać, czy wygląd Pixela 4 przypada na razie Wam do gustu?

Tymczasem zachęcam Was do ponownego zapoznania się z Projektem Soli, który może zadebiutować w tym smartfonie. To może być prawdziwa rewolucja.

Źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy