ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
nokia 7.1 plus x7

Jeszcze więcej Nokii 7.2 – HMD, nie zwlekaj z premierą

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Pamiętacie ostatnią konferencję Nokii? Może ostatnie modele smartfonów, które zostały zaprezentowane? Ok, skupmy się na samych telefonach i do gry wejdzie między innymi nowa Nokia 105. W międzyczasie pojawiło się też kilka specjalnych odmian aktualnych modeli na rynki Amerykańskie, a jeszcze, zdecydowanie wcześniej, w Chinach zadebiutowała Nokia X71. W ten sposób w Europie po prostu niewiele się dzieje, co przekłada się na nienajlepsze wyniki sprzedaży na Starym Kontynencie. Niemniej może to zmienić Nokia 7.2, której wygląd w etui poznajemy po raz kolejny, a targi IFA w Berlinie tuż za rogiem.

Nokia 7.2 po raz kolejny ujawnia swój wygląd w etui

Jak wspomniałem wcześniej, wygląd Nokii 7.2 nie stanowi już dla nas żadnego zaskoczenia. Mało tego, bo o ile bazowanie na renderach producentów etui to jedno, to swego czasu pojawiły się zdjęcia prototypu tego modelu. Do tego poznaliśmy część specyfikacji i tym samym firma ewidentnie zwleka z premierą. HMD Global znane jest z tego, że nie ma zamiaru wybiegać przed szereg, tworzyć wymyślnych rozwiązań, czy też stawiać na flagowe propozycje. Z jednej strony jest to zrozumiałe, ale coraz częściej pokazuje, że traci na tym tylko marka. W końcu Nokia swego czasu kojarzyła się zarówno z takim podejściem, jak i wieloma eksperymentami. Naturalnie dzisiaj Finowie nie mogą tak postępować ze względu na swoją pozycję, ale wystarczy spojrzeć na Oppo i choć trochę się Chińczykami zasugerować.

Zobacz też: HTC Wildfire X nie jest produktem HTC.

Niemniej kiedy poznamy Nokię 7.2, znaną wcześniej pod nazwą kodową Daredevil? Zapewne na wspomnianych targach IFA w Berlinie, które startują pod koniec miesiąca. Wraz z nią może zadebiutować Nokia 6.2, Nokia 9.1 PureView i zapewne kilka innych nowości, które będą po prostu poprawnymi smartfonami.

Źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy