Nokia-7.2-b

Nowy średniak Nokii przypomina o sobie

2 minuty czytania
Komentarze

Nowe informacje na temat średniaka od Nokii prezentują design urządzenia. Nokia 7.2 wygląda świetnie i może się naprawdę podobać. Fiński producent chce mocno uderzyć tym urządzeniem w Xiaomi. Czas pokaże, czy uda się odebrać, choć część potencjalnych klientów chińskiej firmie.

Nokia 7.2 wygląda bardzo elegancko

Wygląd nowej Nokii 7.2 poznaliśmy dzięki renderom pokrowca dla tego urządzenia. To, co na nich widzimy, prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Pamiętajmy, że są to tylko przypuszczenia, ale jeśli tak będą wyglądać nowe urządzenia Nokii to jest bardzo duża szansa na powrót tego producenta. Warto przypomnieć, że całkiem niedawno pisaliśmy o tajemniczym produkcie fińskiej firmy. Teraz wiemy już raczej na pewno, że to urządzenie będzie nosić nazwę Nokia 7.2. 

Wydaje się, patrząc na rendery, że wysepka aparatów przypomina tą z legendarnej Nokii Lumii 950. Taki układ soczewek prezentuje się przede wszystkim bardzo dobrze. Znajdziemy w nim zestaw trzech obiektywów, gdzie jeden z nich ma mieć rozdzielczość 48 Mpix. Podczas gdy pozostałe dwa aparaty mają zaoferować szeroki kąt oraz teleobiektyw. Czytnik linii papilarnych został natomiast umieszczony na pleckach. Jest to raczej minus, bo konkurencja w średniej półce montuje już takie moduły wbudowane w ekran. 

Zobacz też: Tajemnicza Nokia Daredevil nadrabia zaległości i wprowadza zamieszanie

Ważnym aspektem jest ekran, który posiada wycięcie w kształcie kropli wody. Jest małe więc prezentuje się dobrze, ale nie wiadomo czy w rzeczywistości faktycznie będzie to tak wyglądać. Tak samo podbródek, który wydaje się jakby nie istniał wcale. Szkoda tylko, że nie otrzymujemy aparatu na wysuwanej tacce. Możliwe, że producent szykuje coś takiego właśnie dla swojego flagowego produktu.

Źródło: gizchina

Motyw