Samsung Galaxy Sport – stylowy smartwatch giganta na renderze

Kacper Kościański Newsy 2019-02-04

Już tylko dni dzielą nas od prawdopodobnie najbardziej wyczekiwanej zapowiedzi roku. Mowa tu oczywiście o serii Galaxy S10 oraz składanym smartfonie Samsunga. Ponadto dla zdecydowanie mniejszej ilości zainteresowanych, producent wciąż wydaje nowe smartwatche (np. najnowszy Galaxy Watch, którego recenzja pojawiła się u nas jakiś czas temu). Galaxy Sport, bo o nim mowa, pojawił się właśnie na pierwszym renderze.

Samsung Galaxy Sport na renderze

Jeśli lubicie minimalizm i smartwatche, to najprawdopodobniej Galaxy Sport przypadnie Wam do gustu. Opisywany render dostarczył oczywiście nie kto inny, jak Onleaks, czyli człowiek znany ze swoich „wtyków” w branży. Nadchodzący smartwatch Samsunga prezentuje się tak:

samsung galaxy sport

Zobacz także: Samsung Galaxy A90 będzie miał wyjątkowy aparat

Jak sama nazwa wskazuje, Galaxy Sport będzie przeznaczony dla zupełnie innej grupy odbiorców niż w przypadku standardowego, znanego wszystkim Galaxy Watch. Warto wspomnieć, że to nie pierwszy inteligentny zegarek ze słowem „Sport” w nazwie. Wcześniej był jeszcze Gear Sport, którego zresztą recenzował Łukasz. Jak można dostrzec na powyższym renderze, Galaxy Sport ma okrągłą tarczę i dwa przyciski na bocznej ramce. Niestety dokładna specyfikacja urządzenia nie jest jeszcze znana, jednak nazwa kodowa „Pulse” sugeruje, że w opisywanym zegarku nie zabraknie pulsometru. Co więcej, ze spokojem możemy się także spodziewać modułu NFC (prawdopodobnie współpracującego tylko z Samsung Pay), GPS oraz odporności na wodę i kurz. Ekran prawdopodobnie zostanie wykonany w technologii AMOLED, a znienawidzony przez wielu asystent Bixby raczej także zagrzeje sobie tutaj miejsce. Cena urządzenia nie jest jeszcze znana, lecz z pewnością przynajmniej na początku nie będzie niska.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x