Samsung Galaxy A90 z pełnoprawnym wyświetlaczem i wyjątkowym aparatem

Łukasz Pająk Newsy 2019-02-03

Samsung wielokrotnie już udowadniał, że nie chce najnowszych technologii sprawdzać we flagowych modelach. Koreańczycy wolą zweryfikować odbiór poprzez słabsze odmiany danych rozwiązań w tańszych modelach. Idealnie to w zeszłym roku pokazała seria Galaxy A. Pierwszy potrójny aparat w rodzinie został dostarczony za sprawą Galaxy A7. Z kolei Galaxy A9 okazał się ogólnie pierwszym na rynku smartfonem z czterema obiektywami. Idąc dalej za ciosem, Galaxy A90 też ma się pod względem aparatów wyróżnić, a w związku tym też wyświetlaczem.

Samsung Galaxy A90 z pełnoprawnym wyświetlaczem i wysuwanym aparatem

Szczerze mówiąc, nie przypominam sobie sytuacji, kiedy Ice Universe podał niesprawdzoną informację. Dlatego powyższy tweet możemy traktować z dużym prawdopodobieństwem na spełnienie w rzeczywistości. Nazwa Galaxy A90 powinna być już Wam znana, bo swego czasu podejrzewaliśmy, że ten smartfon otrzyma czytnik linii papilarnych w ekranie. Wciąż istnieje szansa, że będzie to pierwszy tego typu model w portfolio Samsunga, ale nieustająco zbliża się premiera serii Galaxy S10, co może zmienić podejście do tego rozwiązania. Niemniej okazuje się, że Galaxy A90 będzie też wyjątkowy, bo jego aparat do selfie będzie się wysuwał. Zapewne poznamy rozwiązanie zbliżone do Vivo NEX S i NEX A. To z kolei sprawi, że na froncie zostanie miejsce wyłącznie dla wyświetlacza, który zostanie pozbawiony jakichkolwiek wycięć i otworów.

Zobacz też: Poznajcie Redmi GO, pierwszego smartfona Xiaomi z Android Go.

Sama podwójna numeracja też była zapowiadana w nomenklaturze Samsunga od kilku miesięcy. Niemniej już możemy ją spotkać za sprawą serii Galaxy M i pierwszych reprezentantów — Galaxy M10 i Galaxy M20. Jednak wracając do Galaxy A90, wciąż nie znamy terminu premiery tego modelu. Czy pojawi się wraz z serią Galaxy S10, 20 lutego? Zapewne nie.

 

Źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x