Odkąd tylko smartfony się ujednoliciły pod kątem designu i różnorakich rozwiązań, zawsze doceniałem wyjątkowe podejście do najmniejszych rozwiązań. Co tu dużo mówić, jeśli coś się sprawdza i sprzedaje, to producenci po prostu szli utartą ścieżką. Mało który decydował się na zboczenie z niej, więc należy to doceniać. Dlatego między innymi Oppo Find X wybrałem najlepszym smartfonem minionego roku. Jednak brat Oppo szykuje coś wyjątkowego. Vivo Waterdrop, bo o nim mowa, ma być nad wyraz unikalny.

Vivo Waterdrop to smartfon, którego design ma być unikalny

Nie kto inny, a sam Ice Universe dostarczył nam fragmenty smartfona Vivo, który obecnie znajduje się pod nazwą projektową „The Waterdrop”. W tweetach możemy wyczytać, że nigdy wcześniej nie spotkaliśmy smartfona z podobnym wyglądem.

Powyższe fragmenty niewątpliwie wzbudzają wyobraźnię, co przekłada się na różne wersje wydarzeń. Przede wszystkim może to być smartfon w pełni wykonany ze szkła, co już wydaje się wyjątkowe. Do tego może zabraknąć jakichkolwiek przycisków i złączy. Wiele też sugeruje, że firma zdecyduje się na technologię zasłaniania wyświetlacza znaną z Vivo NEX Dual.

Zobacz też: Cena, wygląd i specyfikacja Huawei P30 jest nam już znana!

Kiedy poznamy więcej szczegółów na temat Vivo Waterdrop? Miejmy nadzieję, że jak najszybciej. Ta firma, podobnie jak Oppo, wyróżniła się w zeszłym roku unikalnym podejściem do bezramkowych modeli. Smartfony NEX S i NEX A oferowały windę z aparatem, co pozwoliło pozbyć się wycięcia w wyświetlaczu. Tym razem zapowiada się coś równie niezwykłego.

 

Źródło: Twitter, Ice Universe

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.