Samsung Galaxy S10 w szczegółach od Evana Blassa

Łukasz Pająk Newsy 2018-11-13

Niedawno dowiedzieliśmy się, że kompletnie nie wiemy, jak będzie wyglądał Samsung Galaxy S10. Cóż… wszelkie grafiki poszły do kosza i zawsze musimy brać taką ewentualność w przypadku przedpremierowych plotek. Jednak niektórym możemy bardziej zaufać — stąd pewność o braku wiedzy o wyglądzie. Tak naprawdę na palcach jednej ręki można wymienić w pełni zaufane osoby — OnLeaks, Ice Universe i Evleaks. Ten ostatni, czyli Evan Blass, właśnie podzielił się swoimi informacjami, co do Galaxy S10. Przynajmniej jednej z jego wersji.

Samsung Galaxy S10 według Evana Blassa to…

W głównej mierze potwierdzają się wcześniejsze doniesienia, które wskazują na zastosowanie wyświetlacza z wycięciem na sam aparat. Samsung już przedstawił odpowiednią markę – Infinity-O. Do tego dokładamy czytnik linii papilarnych w tym ekranie, który wykorzystuje ultradźwięki. To też wcześniej pojawiało się w plotkach, ale pamiętajmy, że najsłabszy reprezentant może wykorzystywać optyczny odpowiednik — mniej dokładny, wolniejszy. Na deser potrójny aparat, na który będą składać się standardowy, szerokokątny i teleobiektyw. One UI zdecydowanie można było się spodziewać, a brak Android Pie byłby… śmieszny. Wszystkie te informacje potwierdził też Ice Universe, więc kilka szczegółów już nas nie zaskoczy.

Zobacz też: Play chwali się lepszym zasięgiem!

Wśród innych plotek warto wyróżnić kwestię designu — mówi się, że Samsung zdecyduje się na ułożenie obiektywów w poziomie. Ma to umożliwić zastosowanie większego akumulatora. Na jakie to się wyniki przełoży? To wciąż tajemnica.

źródlo: Twitter  • Tomasz

    Ultradźwiękowy czytnik jest szybszy? Pokaż mi taki…

    • Właśnie takiego w ekranach nie ma, OP6T i im podobne maja optyczne, jak widać są dość wolne, w S10 prawdopodobnie będzie ultradźwiękowy od Qualcomm który jest zdecydowanie szybszy, do tej pory były w fizycznych sensorach które nawet jak porysowales działały szybko i sprawnie.x