Nie da się ukryć, że mobilny rynek niszczą plotki i przedwcześnie ujawniane tajemnice. Firmy teoretycznie starają się z tym walczyć, ale nie można zapomnieć o kontrolowanych przeciekach. Czy nam się to podoba czy nie, musimy z tym żyć. Z drugiej strony nie możemy ignorować wszelkich informacji, a później udawać wielce zaskoczonych – to tak nie działa. Szczególnie w przypadku flagowych modeli znanych producentów. Obecnie Samsung szykuje się do premiery wyjątkowej, bo 10. serii Galaxy S. Ich design pojawia się w Sieci na lewo i prawo, ale czy to oznacza, że wiemy, jak będzie wyglądał Galaxy S10?

Wygląd Galaxy S10 to wciąż tajemnica Samsunga

Wycięcie na aparat w ekranie, brak jakichkolwiek wycięć, minimalne zmiany względem Galaxy S9 – fakt, z wieloma wizjami nadchodzącego smartfona mogliśmy się już spotkać. Jednak Ice Universe postanowił… zamknąć wszystkie koncepty, które dotychczas widzieliśmy do jednego worka. Być może to on się myli? W to bym wątpił, ponieważ wszystkie dotychczasowe informacje, które pojawiały się na Twitterze tego pana (lub kota), szybko się spełniały w rzeczywistości – zawsze bezbłędnie. Pamiętajmy, że Samsung, jak i Apple, wprowadza duże zmiany w swoich kluczowych modelach co drugą generację. Galaxy S8 zdecydowanie był takim modelem, pokazując duży wyświetlacz, małe ramki i pozbywając się klawiszy pod ekranem. Galaxy S9 to jedynie rozwinięcie tej wizji, więc Galaxy S10 z pewnością będzie na ustach wszystkich.

Zobacz też: Na sieć 5G w iPhone’ach jeszcze poczekamy.

Skoro wygląd Galaxy S10 wciąż jest dla nas tajemnicą, to może Wy się podzielicie swoimi pomysłami na design flagowego Samsunga? W którą stronę Koreańczycy powinni pójść? Oficjalnie omawianego smartfona, a właściwie trzy smartfony, poznamy w pierwszym kwartale przyszłego roku.

źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.