W ostatnim czasie mamy ogromną modę na tworzenie gamingowych smartfonów. Swoje urządzenia pokazali gracze działający w tej branży, teraz dołączają do nich firmy po prostu tworzące smartfony. Jakiś czas temu testowałem Honora Play, który okazał się naprawdę świetnym urządzeniem, ale nie wiem czy na pewno gamingowym. Czy Nokia lepiej da o tym znać?

Krótki filmik na Twitterze

Indyjski oddział Nokii opublikował na swoim Twitterze 10-sekundowy filmik zapowiadający gamingowe urządzenie od HMD Global. Chętnie bym go tutaj udostępnił, ale z nieznanych mi powodów post został usunięty. Wiele nie tracimy, ponieważ z informacji które posiadam nie wnosił on nic konkretnego. Możemy jedynie domyślać się, że telefon zostanie wyposażony w świecące diody na krawędziach obudowy. Jeśli to prawda, to zagadką pozostaje ich przeznaczenie.

Zobacz też: Nokia 9 z 5 aparatami pozuje do zdjęć! Plotki się urzeczywistniają

A może ten smartfon znamy od dawna?

W chwili obecnej Nokia tworzy 2 smartfony, czekamy na ich prezentację. Istnieje podejrzenie, że jednym z nich jest widoczny powyżej smartfon. Jeśli tak, to bardziej szczegółowe zdjęcia są tutaj. Co prawda nie widzimy na nich żadnych diod, ale to tylko tłumaczy kontrolowany charakter przecieku. Sam podejrzewam, że może to być Nokia X7, jednak obecnie jest zdecydowanie za wcześnie na tego typu teorie.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.