ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
nokia 7 android one aktualizacja

Nokia 9 i X7 pozują do zdjęć, więc zdradzają plany firmy

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Nokia nie zamknęła jeszcze roku. Mimo że wiele osób może czekać już na urządzenia nowej generacji, a być może nawet na elastyczne modele, to wciąż przed nami wyjątkowe konferencje. Przede wszystkim Google pokaże 3. serię swoich Pixeli, ujrzymy OnePlus 6T bez gniazda słuchawkowego czy też Samsunga z 4 aparatami. Trochę jeszcze można wymieniać, ale nie można zapominać o HMD Global, czyli Nokii. Firma pozytywnie zaskakuje, choć negatywnie traktuje fanów modyfikacji. Czekamy na flagowego reprezentanta z prawdziwego zdarzenia (Nokia 9), ale okazuje się, że w drodze jest też kolejny model – Nokia X7.

Nokia 9 i Nokia X7 zdradzają swoje oblicze

nokia 9 design

Sama Nokia 9 już pojawiła się w Sieci „od tyłu”, gdzie ujrzeliśmy 5 aparatów. Jednak, co z przodem? Widzicie go powyżej – potencjalnie małe ramki i brak wycięcia w wyświetlaczu. Pozytywna prezencja, ale to nie jedyny model, który firma szykuje, więc przyjrzyjmy się kolejnej „nowości”. Nokia X7 już wcześniej pojawiała się w Sieci, ale poprzednie doniesienia mogą okazać się nieprawdziwe. Oto front i potencjalny tył Nokii X7, którą równie dobrze możemy poznać pod oznaczeniem Nokia 7.1 Plus:

nokia x7 7.1 plus design

Ponownie brakuje wycięcia w wyświetlaczu, co jak na „X” zaskakuje. Przy okazji ma to być pierwszy smartfon firmy, który będzie napędzany Snapdragonem 710. Wcześniej mówiono o czytniku linii papilarnych w ekranie, ale najprawdopodobniej Finowie odpuszczą sobie tę technologię.

Zobacz też: HTC szykuje nowego flagowca!

Takich modeli w portfolio Nokii po prostu brakuje. Szkoda, że firma tak późno decyduje się na wprowadzenie flagowej propozycji z prawdziwego zdarzenia. Niestety, wciąż nie wiemy, kiedy HMD Global zorganizuje konferencję, na której poznamy powyższe urządzenia, ale nie powinniśmy długo czekać.

źródło: nokiamob

Sprawdź najnowsze wpisy