Render Google PIXEL 6

Kolory, ceny, specyfikacja i dlaczego nie Qualcomm? Pixel 6 i 5a w kolejnych szczegółach

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

W zeszłym roku Google ewidentnie postanowiło zwolnić z rozwojem swoich smartfonów. Pixel 5 okazał się nie być w pełni flagowym smartfon, a bardziej aspirującym do tego miana średniaka. Nieco ciekawiej wypadły modele Pixel 4a i 4a 5G, gdzie szczególnie ten drugi cieszy się dobrą popularnością. Jednak wielkimi krokami nadchodzą Pixel 6 i Pixel 5a, których szczegóły potwierdzają, że Google nie będzie powtarzać zeszłorocznego scenariusza. Tym razem firma idzie na całość, czego poniekąd możemy być pewni za sprawą sprawdzonego źródła.

Google Pixel 6 i 5a w szczegółach od Maxa Weinbacha

Render Google PIXEL 6

Max Weinbach wielokrotnie podawał przedpremierowe informacje powiązane z Google, które ostatecznie sprawdzały się w rzeczywistości. Dlatego ten człowiek uważany jest za jedno z najlepszych źródeł, jeśli chodzi o nowe Pixele. O ile tym razem nowe szczegóły nie zostały ujawnione przez film na YouTubie lub Twittera, tak pojawiły się w jednym z podcastów. Naturalnie nie musicie go słuchać, aby poznać kluczowe nowości. Oto szczegóły dotyczące serii Pixel 6 i 5a, których należy się spodziewać:

 • Pixel 5a będzie znacznie droższy od 4a, gdyż w gruncie rzeczy będzie też następcą dla 4a 5G
 • Pixel Watch i Pixel 6 mają ujrzeć światło dzienne w październiku, a nawet w listopadzie, jeśli pojawią się opóźnienie w dostawie układów scalonych
 • Dlaczego Google rezygnuje z układów Qualcomma? Głównie przez ich ograniczenia związane ze sztuczną inteligencją. Właśnie pod tym względem Whitechapel ma królować
 • Wyświetlacze i akumulator w serii Pixel 6:
  • większy model ma prezentować obraz w rozdzielczości QuadHD w 120 Hz, a ogniwo ma mieć pojemność 5000 mAh
  • mniejszy postawi na FullHD w 120 Hz i 4500 mAh
 • Kolorystyka Pixela 6 może zawierać wersję z pomarańczem na górze i beżem na dole oraz złotym korpusem. Pojawi się także zielona odmiana.
 • Google przeznaczy na marketing Pixela 6 budżet zbliżony do tego, jaki Samsung ma przygotowany dla nowości z rodziny Galaxy S
 • Wygląd aparatów w Pixelach 6 będzie zgodny z tym, co dotychczas widzieliśmy i ma przekładać się na zupełnie nową technologię.

Zobacz też: Uważajcie na laserowe zabawki – mogą mieć fatalny wpływ na wzrok dzieci.

Oczywiście zbierając to wszystko w całość, zapowiada się, że Pixel 6 będzie dobrze wyposażonym smartfonem, ale też wysoko cenionym. Z pewnością szczegóły związane z Pixelem 5a i Pixel Watchem również wzbudzają zainteresowanie. Co prawda do premiery jeszcze daleka droga, ale pamiętajmy, że to Google. Jeśli nic się nie zmieniło w planach firmy, to lada moment pewnie wszystkie te nowości poznamy w szczegółach.

Źródło: Reddit

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy