Render Google PIXEL 6

Nowe rendery Google Pixel 6 – ten sprzęt może się podobać

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

W sieci pojawiły się nowe rendery, które pokazują Google Pixel 6 z niemal każdej strony. Już wcześniej widzieliśmy podobne grafiki, które prezentowały nowy sprzęt od Google, ale teraz można go zobaczyć trochę dokładniej. Wprawdzie dalej mówimy o niepotwierdzonych informacjach, ale jeżeli nowe smartfony Google będą tak wyglądały, jak na tych grafikach, to może być naprawdę ciekawie.

Nowe rendery Google Pixel 6

Render Google PIXEL 6

Fanów Androida czeka niedługo sporo zmian. Keynote Google I/O 2021 przyniósł trochę ciekawych informacji na temat nowinek programowych, a przede wszystkim pokazał, jak ma wyglądać Android 12. Nie doczekaliśmy się jednak żadnych informacji na temat tego, kiedy zobaczymy nowe smartfony od Google. Spodziewamy się przynajmniej dwóch modeli – Google Pixel 6 oraz Google Pixel 6 Pro. I teraz możemy z bliska przyjrzeć się temu, jak może wyglądać mniejszy z modeli. Choć „mniejszy” to nie do końca dobre słowo.

Render Google PIXEL 6

Google Pixel 6 ma mieć bowiem wyświetlacz o przekątnej 6,4 cala, ale wymiary nie będą tak straszne (158,6 x 74,8 x 8,9 mm (11,8 mm z wyspą aparatów)). I tutaj chyba najważniejsza i najciekawsza informacja – ekran w tej wersji ma być pozbawiony zakrzywień. Wersja Pixel 6 Pro ma je posiadać, ale nie każdemu odpowiada zakrzywiony wyświetlacz. I to dla nich Google Pixel 6 może być „ratunkiem”. Możemy także spodziewać się czytnika linii papilarnych już w samym ekranie.

Render Google PIXEL 6

Zobacz też: Microsoft Office na Androida doczekało się w końcu Trybu Ciemnego.

Specyficzny „garb”, czyli wyspa aparatów, może być wyróżnikiem nowych modeli z serii. Niektórym taka wyspa może się nie podobać, ale nie można odmówić jej oryginalności. Dużo zależało będzie od tego, jak faktycznie sprzęt będzie prezentował się na żywo. Rendery Google Pixel 6 teoretycznie powstały na podstawie dokładnych danych, ale do faktycznej premiery urządzenia warto traktować je z przymrużeniem oka. Jak Wam się podoba Google Pixel 6 z bliska?

Źródło: 9to5Google / OnLeaks

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy