ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
nokia konferencja nowe modele smartfonow hmd global

Nokia zaprasza na konferencję miłości do zaufania – co na niej zobaczymy?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Nokia dosyć rzadko organizuje konferencje, więc jest to swego rodzaju ewenement na skalę roku. Firma najczęściej w ciągu 12 miesięcy organizuje dwa wydarzenia, na których pokazuje grupowo nowe modele. Pierwsze tego typu właśnie zostało zapowiedziane z hasłem #LoveTrustKeep, co ma szansę odnosić się do ostatnich modeli pokroju Nokii 8.3. Tym sposobem przyjrzyjmy się, co tak naprawdę HMD Global może szykować na to wydarzenie. Okazuje się, że wiele kwestii może być jeszcze całkowitą tajemnicą.

Nokia szykuje konferencję – nowe modele w drodze!

nokia konferencja nowe modele smartfonow hmd global

Tak naprawdę dzisiaj możemy domyślać się, że firma pokaże przynajmniej dwa smartfony. Jednym z nich może być niedawno omawiana Nokia 8.4 5G z pięcioma aparatami – na czele z matrycą 108 MPx. Topowy model, choć nie flagowiec. Niemniej do gry może także wejść coś tańszego i bardziej typowego dla Finów, a więc Nokia G10 – model zbliżony do Nokii 5.4 ma być swego rodzaju nowym otwarciem firmy. Oczywiście hasło związane z zaufaniem każe zastanawiać się, czy czasami nie pojawi się także flagowy model. W końcu z nimi HMD Global miało największy problem, a kolejne odsłony następcy Nokii 9 PureView są skutecznie odraczane. Dlatego jak sami widzicie, opcji jest wiele, a nie zapominajmy jeszcze o tradycji odświeżania telefonu sprzed lat w ramach featurephone’ów.

Zobacz też: Poznaj harmonogram LG z aktualizacją do Androida 11.

Naturalnie sama konferencja odbędzie się 8 kwietnia, a więc za niecały miesiąc. Do tego czasu siłą rzeczy może pojawić się od groma przecieków w Sieci. Dlatego mając dzisiaj tylko dwa modele w przewidywaniach, ostatecznie może być ich znacznie więcej. Może sami oczekujecie czegoś konkretnego? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Gizchina

Sprawdź najnowsze wpisy