Tańsze połączenia na Białoruś w Play będą obowiązywały dłużej, niż pierwotnie zakładano. Fioletowy operator poinformował o przedłużeniu promocji. Poznaliśmy nową datę zakończenia obowiązywania promocyjnej oferty.

Do kiedy będą obowiązywały tańsze połączenia na Białoruś w Play?

O tańszych połączeniach na Białoruś u fioletowego operatora informowaliśmy w sierpniu. Wtedy obniżka cen miała potrwać do 15 września. Play zdecydowało się jednak przedłużyć promocję do końca września, o czym właśnie poinformowało w wydanym komunikacie prasowym.

Przypomnijmy – decyzja Play ma związek z doniesieniami o utrudnionym dostępie do usług telekomunikacyjnych na Białorusi. Pojawiały się także informacje mówiące o tym, że w ostatnich tygodniach osoby znajdujące się na terytoriach Polski oraz Białorusi znacznie częściej ze sobą rozmawiają. Play obniżyło ceny, by ułatwić kontakt Białorusinom mieszkającym w Polsce z ich rodzinami, które zostały na Białorusi. Analogicznie postąpili inni operatorzy w Polsce: Orange i nju mobile, T-Mobile oraz Plus.

Czytaj także: Play ogłasza datę końca 2G i 3G – kiedy stare telefony wyrzucimy na śmietnik?

Po obniżce cen stawka za minutę połączenia na Białoruś w Play wynosi 1 zł brutto. Nowa stawka obowiązuje klientów indywidualnych oraz biznesowych, tych posiadających abonament, jak i tych z ofertami na kartę. Promocja działa automatycznie bez żadnych aktywacji i obejmuje wszystkie połączenia na białoruskie numery stacjonarne i komórkowe.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.