W Play obowiązują już tańsze połączenia na Białoruś. Fioletowy operator poinformował dziś o nowych cenach za minutę połączenia. Play zdecydowało się na podobny krok do konkurencji.

Tańsze połączenia na Białoruś w Play – szczegóły

tańsze połączenia na białoruś play

Niedawno informowaliśmy o tym, że Plus i T-Mobile obniżają ceny połączeń na Białoruś. Wcześniej podobnie postąpiło Orange i nju mobile. Niektórzy z operatorów wprowadzili także promocyjne pakiety minut do naszych wschodnich sąsiadów, które można aktywować specjalnym kodem.

Teraz ceny połączeń na Białoruś obniża także Play. Nowa stawka to 1 zł za minutę połączenia. Obowiązuje ona we wszystkich ofertach w Play, zarówno w przypadku połączeń na białoruskie numery komórkowe, jak i stacjonarne. Jak informuje operator, do tej pory koszty połączeń na Białoruś były ponad dwukrotnie wyższe. Nowa stawka obowiązuje od dzisiaj do 15 września. Play dopuszcza jednak przedłużenie tego okresu w przypadku, gdy sytuacja komunikacyjna związana z wydarzeniami na Białorusi nie będzie się zmieniać.

Czytaj także: Znany producent podzespołów dla graczy wchodzi na giełdę – firma ma ambitne plany

Nowa stawka za minutę połączenia na Białoruś funkcjonuje automatycznie we wszystkich ofertach w Play. Nie trzeba zatem nic aktywować ani zmieniać. Wiemy, jak istotne jest utrzymanie kontaktu z bliskimi, zwłaszcza w przypadku kryzysowych sytuacji. W odpowiedzi na liczne apele postanowiliśmy obniżyć ceny połączeń z Polski na Białoruś – wyjaśnia swoją decyzję operator.

źródło: Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.