Tańsze połączenia na Białoruś dla klientów Orange i nju mobile będą obowiązywać dłużej, niż pierwotnie zakładano. Orange było pierwszym dużym operatorem w Polsce, który zdecydował się na obniżkę cen połączeń do naszych wschodnich sąsiadów. Jednocześnie z całej czwórki najpopularniejszych dostawców usług telekomunikacyjnych to Orange założyło najkrótszy czas obowiązywania niższych cen (do 2 września). Teraz jednak pomarańczowy operator przedłuża czas trwania oferty.

Tańsze połączenia na Białoruś w Orange i nju mobile – szczegóły

Orange przedłuża obniżkę cen połączeń na Białoruś o kolejne dwa tygodnie. Ta sama decyzja dotyczy klientów nju mobile. Za połączenia na Białoruś zapłacimy mniej do środy 16 września.

Obniżka dotyczy wszystkich połączeń wykonywanych z telefonów komórkowych Orange Polska i nju mobile na białoruskie numery stacjonarne oraz komórkowe. Z niższych cen mogą korzystać klienci indywidualni, ale również biznesowi. Przypomnijmy – nowa cena to 1 zł za minutę połączenia. W ofercie Orange Flex można korzystać z dwóch promocyjnych pakietów na połączenia na Białoruś:

  • 10 minut za 5 zł (kod: BIALORUS10)
  • 100 minut za 15 zł (kod: BIALORUS100)

Czytaj także: Premiera Realme V3 – smartfon z 5G za około 500 zł? Proszę bardzo!

Kody promocyjne również są ważne do 16 września. Pakiety są ważne przez 14 dni od aktywowania i można je znaleźć w aplikacji Orange Flex w zakładce Kody Promocyjne. Białorusini rozmawiają ze swoimi bliskimi w kraju ok. 3,7 tys. minut dziennie, co oznacza, że ruch zwiększył się niemal dwukrotnie, porównując sierpień do lipca – zaznacza Orange, argumentując swoją decyzję o przedłużeniu promocyjnych stawek.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.