Czarna obudowa komputera stacjonarnego z przezroczystym panelem bocznym, prezentującym wnętrze, na tle w niebieskich i żółtych kolorach.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Mocny PC teraz w niższej cenie. Wystarczy skorzystać ze specjalnego kodu

2 minuty czytania
Komentarze

Mocny PC to marzenie nie tylko graczy, ale też tych, którzy wykorzystują komputer do pracy. Graficy czy montażyści potrzebują odpowiedniej specyfikacji, która będzie w stanie „pociągnąć” najbardziej zasobnożerne programy. Teraz można skorzystać z ciekawej oferty, gdzie z naszym kodem na wybrane komputery otrzymamy rabat, a wiadomo, że jak można oszczędzić, to szkoda nie skorzystać.

Mocny PC w lepszej cenie. Taniej o 5% na wybrane zestawy

Reklama komputerów PC z ofertą 5% zniżki z kodem promocyjnym, obok zdjęcie czarnej obudowy komputera na niebiesko-turkusowym tle z graficznymi elementami.
Fot. Komputronik / materiały prasowe

Szukając dla siebie zestawu komputerowego, czyli po prostu komputera PC, warto sprawdzić ofertę sklepu Komputronik. Teraz przygotowano bowiem specjalną ofertę, gdzie z naszym kodem ANDROID na zakup wybranych komputerów PC otrzymamy 5% rabatu. To pozwoli oszczędzić dodatkowe kilkaset złotych, więc warto skorzystać z okazji, ponieważ ta jest ograniczona czasowo.

Promocja trwa do 31 maja 2024 roku, więc nie warto odkładać zakupów na później. Szczególnie że jesteśmy teraz w „gorącym okresie”, czyli miesiącu komunijnym. Taki mocny PC może być bardzo dobrym prezentem, a do tego powinien służyć całe lata.

Zestawy PC w lepszych cenach

Zestaw pokazujący mocny PC. Czarna obudowa komputera stacjonarnego z przezroczystym panelem bocznym, logo sklepu Komputronik i naklejką Intel na froncie.
Fot. Komputronik / zrzut ekranu

Decydując się na zakup zestawu objętego promocją, do wyboru mamy naprawdę pokaźną liczbę konfiguracji. Możemy wybierać w ponad 80 różnych zestawach, więc każdy powinien wśród nich znaleźć coś dla siebie. Jednym z takich gotowych komputerów będzie model Komputronik Pro X513 [D1], który wyposażony jest w procesor Intel Core i5 oraz mocną kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 4060 (8 GB RAM). Do tego dochodzą aż 32 GB RAM oraz 2 TB na dane. Nie zapomniano również o mocnym zasilaczu (600 W), który spokojnie powinien udźwignąć czekające sprzęt zadania.

Czarny komputer stacjonarny Komputronik Pro X513 [E8] z przezroczystym panelem bocznym, prezentujący wnętrze jednostki, na stronie sklepu internetowego.
Fot. Komputronik / zrzut ekranu

Zdecydowanie warto przejrzeć listę zestawów, które objęte są promocją i wybrać coś dla siebie. Możemy też wybrać coś mocniejszego, jak w przypadku zestawu Komputronik Pro X513 [E8], gdzie w nowoczesnej obudowie znajdziemy procesor Intel Core i5, 64 GB RAM i kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti. Tutaj dostajemy też system Windows 11 Pro, a na dane aż 6 TB (2 TB SSD i 4 TB serial ATA/600). Jest więc w czym wybierać. Warto także sprawdzić nasze poradniki dla osób szukających zestawu komputerowego do 4000 złotych.

Źródło: Komputronik. Zdjęcie otwierające: Komputronik / materiały prasowe, montaż własny

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw