Rodzina Galaxy S20, składająca się z samych flagowców, zadebiutowała w lutym. Smartfony zostały przyjęte bardzo ciepło, choć ich ceny do najniższych nie należały. Wygląda jednak na to, że wkrótce na rynek trafi też Galaxy S20 Lite, czyli okrojona i przede wszystkim tańsza wersja S-dwudziestek. Zaufane źródło zdradziło teraz miesiąc, w którym wspomniany smartfon może zostać oficjalnie zaprezentowany.

Kiedy premiera Galaxy S20 Lite? Jest szansa, że już niedługo

fałszywe promocje galaxy s20

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że rodzina Galaxy S20 jeszcze się powiększy. O Galaxy S20 Lite usłyszeliśmy po raz pierwszy dwa tygodnie temu, choć wówczas o urządzeniu nie było wiadomo zbyt wiele. Co prawda do dzisiaj nadal nie poznaliśmy żadnych szczegółów, ale za to południowokoreański portal ETNews znany z wielu potwierdzonych przecieków poinformował, że Galaxy S20 Lite może zadebiutować już w październiku. Niestety dokładnej daty premiery nie podano.

Zobacz także: DontKillMyApps – sprawdź, jak szybko Twój telefon zabija aplikacje działające w tle

Warto wspomnieć, że nazwa „Galaxy S20 Lite” nie została jeszcze w żaden sposób potwierdzona, więc ostatecznie może być nieco inna. Specyfikacja opisywanego smartfona na razie pozostaje tajemnicą, choć zapewne w ciągu kilku najbliższych tygodni co nieco się dowiemy. Na koniec trzeba zaznaczyć, że podany dzisiaj termin premiery Galaxy S20 Lite może, choć wcale nie musi się sprawdzić. Dopóki w temacie nie udzieli się sam Samsung, niczego nie można brać za pewnik, a jedynie niepotwierdzone plotki. Jedno jest jednak pewne: jeśli Galaxy S20 Lite zostanie dobrze wyceniony, to ma szansę stać się niemałym hitem.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.