AnTuTu to bardzo popularny benchmark, który służy do testowania wydajności smartfonów i innych urządzeń elektronicznych. Kilka dni temu pisałem, że Black Shark 3 jest najwydajniejszym smartfonem świata na podstawie wyniku osiągniętego w AnTuTu, jednak już dziś produkt Xiaomi został strącony z fotelu lidera przez Nubię Red Magic 5G.

Nubia Red Magic 5G królem AnTuTu – smartfon osiągnął najwyższy wynik w historii

Nubia Red Magic 5G AnTuTu

Ranking najwydajniejszych smartfonów według AnTuTu zmienia się w mgnieniu oka. Jeszcze kilka dni temu był nim Black Shark 3, a dziś na pierwsze miejsce wskoczyła Nubia Red Magic 5G, osiągając 633724 punktów, czyli nieco więcej od urządzenia Xiaomi. Nie da się ukryć, że jest to naprawdę niezłe osiągnięcie, ale pytanie, jak długo uda się Nubii utrzymać pozycję lidera? W obecnym tempie wydawania nowych smartfonów raczej nie długo.

Zobacz także: Kierowco, nie stój w kolejce! Zgłoszenie o kupnie lub sprzedaży auta od teraz wyślesz przez Internet

Dla przypomnienia: Nubia Red Magic 5G to flagowiec z krwi i kości. Sercem smartfona jest najnowszy procesor Snapdragon 865, któremu najprawdopodobniej towarzyszyć będzie aż do 16 GB RAM. Ponadto Nubia Red Magic 5G ma być „pierwszym smartfonem dla graczy z ekranem 144 Hz i wsparciem 5G na świecie”. Warto wspomnieć, że wczoraj producent pochwalił się jeszcze wyjątkowym wentylatorem. Data oficjalnej premiery opisywanego urządzenia nie jest jeszcze znana, lecz najprawdopodobniej odbędzie się w ciągu kilku najbliższych dni.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.