ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Black Shark 3 Pro z elastycznym ekranem

Liczby nie kłamią – Xiaomi Black Shark 3 najwydajniejszym smartfonem świata

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Xiaomi ma w swoim portfolio wiele różnych rodzin smartfonów. Jedną z nich jest Black Shark, której najnowszy przedstawiciel, Black Shark 3, zadebiutuje już 3 marca. Teraz dowiedzieliśmy się co nieco o wydajności tego urządzenia – według popularnego benchmarku nadchodzący sprzęt dla graczy od Xiaomi jest obecnie najwydajniejszym smartfonem świata.

Xiaomi Black Shark 3 pobił rekord benchmarku AnTuTu – to król wydajności

Xiaomi Black Shark 3

Wydajność Xiaomi Black Shark 3 została przetestowana w lubianym benchmarku AnTuTu. Wynik, jaki osiągnął nadchodzący smartfon dla graczy od Chińczyków, przewyższył wszelkie oczekiwania – jest największym, jaki kiedykolwiek zarejestrowano w AnTuTu. Urządzenie zdobyło dokładnie 620952 punktów, co w teorii pozwala określić go mianem najwydajniejszego smartfona na świecie (w chwili obecnej). Nie da się ukryć, że jest to nie lada osiągnięcie.

Zobacz także: Natychmiast usuńcie te groźne aplikacje! Ponad 105 milionów użytkowników może być zagrożonych

Dla przypomnienia: Xiaomi Black Shark 3 to flagowiec z krwi i kości, którego sercem jest procesor Snapdragon 865. Jeśli przecieki okażą się prawdziwe, towarzyszyć mu będzie aż 16 GB RAM, ekran o rozdzielczości QHD z odświeżaniem 120 Hz oraz bateria o pojemności 5000 mAh z szybkim ładowaniem o mocy 65 W. Cena urządzenia nie jest jeszcze znana, choć zapewne nie będzie niska. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że Black Shark 3 będzie idealnym smartfonem dla mobilnych graczy. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy