Wytrzymałość Motorli Razr

Motorola razr w nowym kolorze już wkrótce trafi do sklepów

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Motorola razr to rewolucyjny składany smartfon, którego premiera odbyła się w listopadzie zeszłego roku. Urządzenie trafiło do sprzedaży dopiero niedawno (także w Polsce) i tylko w jednym kolorze. Kilka dni temu pisałem o renderach przedstawiających Motorolę razr w złotej wersji kolorystycznej. Wówczas nie było wiadomo, czy sprzęt w tym kolorze rzeczywiście trafi do sprzedaży, jednak dziś światło dzienne ujrzały nowe informacje, które rozwiewają wszelkie wątpliwości.

Motorola razr w złotym kolorze jednak trafi do sprzedaży

Motorola Razr Gold

Z Motorolą razr w złotym kolorze można się zapoznać na powyższych renderach. Nie da się ukryć, że urządzenie w nowym wydaniu prezentuje się niezwykle elegancko. Jeśli chodzi o jego dostępność, to Motorola dziś potwierdziła, że złoty razr rzeczywiście trafi do sprzedaży i to już wkrótce, bo wiosną. Niestety dokładnej daty premiery składanego smartfona w kolorze Blush Gold, bo tak się będzie nazywał, jeszcze nie poznaliśmy.

Zobacz także: „Gwarancja najlepszej sieci albo zwrot pieniędzy” – nowa, świetna oferta w T-Mobile

Wersja Blush Gold najprawdopodobniej trafi do sprzedaży z tą samą specyfikacją i ceną co czarna Motorola razr. Dla przypomnienia: sercem urządzenia jest procesor Snapdragon 730, a towarzyszy mu 6 GB RAM, 128 GB pamięci wbudowanej i bateria o pojemności 2510 mAh. Cena Motoroli razr w Polsce wynosi 7299 zł w kolorze czarnym, a można ją kupić w Orange. Nie wiadomo, czy nowa wersja kolorystyczna zadebiutuje także w naszym kraju, jednak jest na to spora szansa.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy