Motorola razr

Motorola Razr w Polsce – znamy cenę!

Adrian Celej Adrian Celej Newsy

Motorola Razr jest bez wątpienia smartfonem wyjątkowym. Udowadnia on, że legendarną markę nadal stać na więcej i jednocześnie pokazuje jak powinny wyglądać składane smartfony. Dziś dowiedzieliśmy się, ile za ten telefon zapłacimy w Polsce.

Motorola Razr w Polsce – cena

Motorola razr

Motorola Razr dostępna jest wyłącznie w Orange i prawdopodobnie już się to nie zmieni. Pomijam już fakt, że ilość egzemplarzy może być ograniczona i zainteresowani powinni się spieszyć. Telefon jest dostępny zarówno w ofertach abonamentowych, jak i w wolnej sprzedaży z opcjonalnym rozłożeniem na raty. Motorola Razr bez umowy została wyceniona na aż 7299 zł. Kupując telefon w abonamencie możemy zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Zobacz też: Motorola razr rozebrana – to smartfon prawie nie do naprawy

Dlaczego Motorola Razr jest taka droga?

Wielu pewnie uzna, że telefon jest za drogi, przy takich parametrach powinien kosztować maksymalnie 1000 zł. Otóż sprawa nie jest taka prosta. W przypadku Motoroli Razr płacimy głównie nie za podzespoły, a prace projektowe. Zaprojektowanie elastycznego wyświetlacza oznaczało wiele lat badań i testów, które pozwoliły na wyprodukowanie telefonu z trwałym mechanizmem zamykania oraz elastycznym wyświetlaczem. Te badania wiązały się z ogromnymi kosztami, które muszą zwrócić się podczas sprzedaży urządzeń z elastycznymi wyświetlaczami. Z tego powodu ceny Motoroli Razr nie możemy konfrontować z np. zamontowanymi wewnątrz podzespołami. Owszem, cena telefonu jest dość wysoka, jednak wliczają się w nią nie tylko wykorzystane podzespoły.

Źródło: Biuro Prasowe Orange

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy