Motorola razr

Motorola Razr w Polsce – znamy cenę!

Newsy

Motorola Razr jest bez wątpienia smartfonem wyjątkowym. Udowadnia on, że legendarną markę nadal stać na więcej i jednocześnie pokazuje jak powinny wyglądać składane smartfony. Dziś dowiedzieliśmy się, ile za ten telefon zapłacimy w Polsce.

Motorola Razr w Polsce – cena

Motorola razr

Motorola Razr dostępna jest wyłącznie w Orange i prawdopodobnie już się to nie zmieni. Pomijam już fakt, że ilość egzemplarzy może być ograniczona i zainteresowani powinni się spieszyć. Telefon jest dostępny zarówno w ofertach abonamentowych, jak i w wolnej sprzedaży z opcjonalnym rozłożeniem na raty. Motorola Razr bez umowy została wyceniona na aż 7299 zł. Kupując telefon w abonamencie możemy zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz też: Motorola razr rozebrana – to smartfon prawie nie do naprawy

Dlaczego Motorola Razr jest taka droga?

Wielu pewnie uzna, że telefon jest za drogi, przy takich parametrach powinien kosztować maksymalnie 1000 zł. Otóż sprawa nie jest taka prosta. W przypadku Motoroli Razr płacimy głównie nie za podzespoły, a prace projektowe. Zaprojektowanie elastycznego wyświetlacza oznaczało wiele lat badań i testów, które pozwoliły na wyprodukowanie telefonu z trwałym mechanizmem zamykania oraz elastycznym wyświetlaczem. Te badania wiązały się z ogromnymi kosztami, które muszą zwrócić się podczas sprzedaży urządzeń z elastycznymi wyświetlaczami. Z tego powodu ceny Motoroli Razr nie możemy konfrontować z np. zamontowanymi wewnątrz podzespołami. Owszem, cena telefonu jest dość wysoka, jednak wliczają się w nią nie tylko wykorzystane podzespoły.

Źródło: Biuro Prasowe Orange


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x