Motorola razr to bez wątpienia smartfon wyjątkowy, który naprawdę się wyróżnia. Urządzenie zostało oficjalnie zaprezentowane w listopadzie zeszłego roku, a dopiero dziś trafiło do sprzedaży w Polsce w cenie 7299 zł. Choć jest to bez dwóch zdań ogromna kwota, zainteresowani z pewnością się znajdą. Obecnie urządzenie jest dostępne tylko w czarnej wersji kolorystycznej, lecz wygląda na to, że kolejna jest już w drodze.

Motorola razr w nowym kolorze wygląda co najmniej przyjemnie dla oka

Motorola Razr Gold

Na powyższych renderach możecie zobaczyć Motorolę razr w kolorze złotym. Druga połowa urządzenia pozostaje czarna, co jest dość ciekawym połączeniem. Grafiki udostępnił Evan Blass, czyli człowiek znany ze swoich „wtyków w branży”, który już wielokrotnie dostarczał sprawdzone informacje. Możemy więc być zatem niemal pewni, że złota Motorola razr prędzej czy później trafi do sprzedaży.

Zobacz także: Trzy nowe rodzaje reklam będą już wkrótce domyślnie blokowane w przeglądarce Google Chrome. I bardzo dobrze!

Warto wspomnieć, że w 2006 roku Motorola nawiązała współpracę z włoskim domem mody Dolce&Gabbana, której owocem okazał się limitowany model Razr V3i w złotym kolorze. Niewykluczone więc, że tym razem będziemy mieli do czynienia z podobnym partnerstwem z jakąś firmą. Pod koniec należy wspomnieć, że mimo wszystko wciąż mamy do czynienia tylko i wyłącznie z niepotwierdzonymi plotkami – dopóki w temacie nowego koloru razr nie wypowie się sama Motorola, niczego nie możemy brać za pewnik.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.