Promocja świąteczna Xiaomi w Mi-Store w warszawskiej Galerii Mokotów na pewno będzie przez długi czas wspominana. Jednak firma naprawdę chce sprzedać swój sprzęt po niesamowicie niskich cenach i zgodnie z zapowiedzią oraz oświadczeniem, już za chwilę wystartuje sprzedaż urządzeń, który nie mógł znaleźć chętnych w stolicy. Tym samym niezadowoleni z faktu, że wyłącznie mieszkańcy Warszawy mogli kupować taniej, mogą się szykować do zakupów.

Idealny prezent z Xiaomi na Mi-home.pl – promocje i test serwera w jednym

promocja swiateczna xiaomi lista produktow mi home

Poniżej widzicie szczegółową listę produktów, które są objętą promocją, jak i liczbą dostępnych sztuk. Ponad 1400 pozycji na pewno przyciągnie do siebie od groma zainteresowanych i liczba osób, które jednocześnie wejdą na stronę Mi-home.pl, stawiają tylko jedno pytanie – czy serwery wytrzymają?

promocja swiateczna xiaomi lista produktow mi home

W końcu swego czasu mogliśmy kupić Honora 7C za symboliczną złotówkę na Allegro i nie dość, że pojawiały się oszustwa, to sprzęt tak wielkiego portalu aukcyjnego musiał się poddać. Niemniej bądźmy dobrej myśli i poznajmy szczegóły promocji Xiaomi. Ta startuje już za chwilę (18 grudnia) od godziny 14:00 i będzie trwać do 23:59 tego samego dnia lub do wyczerpania zapasów. Obowiązuje tylko jedna zasada – jedna osoba może kupić tylko jeden produkt z promocyjnej listy. Tym samym już możecie wchodzić na Mi-home.pl.

Zobacz też: Poznajcie świąteczną grę Snowman Story.

Na koniec nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam szczęścia przy próbie zakupu jednego z promocyjnych produktów Xiaomi. Równocześnie podziwiam firmę za taką decyzję. Z jednej strony mamy do czynienia z rewelacyjnym zabiegiem marketingowym, który sprawił, że o marce słyszał zapewne każdy, a z drugiej… umówmy się, tego typu obniżki cen to naprawdę świetny prezent świąteczny.

PS. Jeśli serwery naprawdę to wytrzymają, to osoby za nie odpowiedzialne powinny dostać podwyżkę.

Źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.