Cebula

Chciałeś kupić Honora 7C za 1 zł? Mogłeś paść ofiarą oszustwa!

Newsy

Dziś o 12:00 można było kupić za symboliczną złotówkę Honora 7C. O promocji informował już wcześniej Łukasz – aż 100 osób mogło nabyć tytułowy smartfon za bezcen. Promocja faktycznie się odbyła, jednak tak jak się zaczęła, tak się skończyła – ludzie się po prostu na nią rzucili, przez co na kilka minut padły nawet serwery Allegro.

Nie wszystko złoto co się świeci…

Na popularności oferty postanowił skorzystać Pan Janusz. Zmotywowany chęcią łatwego zysku, wystawił on aukcję z tym samym zdjęciem co oryginalna, również za złotówkę, jednak tym razem kupowaliśmy nie telefon, a jego zdjęcie… W teorii nie jest to oszustwo, a zwykłe cwaniactwo – właściciel aukcji po prostu liczył, że podepnie się pod sukces prawdziwej promocji, co w istocie miało miejsce – kombinator w zaledwie kilka minut zarobił równe 100 zł. W tytule i opisie aukcji było dokładnie napisane, co kupujemy, jednak wiele osób „w amoku” widząc cenę 1 zł i to samo zdjęcie aukcji nie zwracało na nic uwagi – liczyło się tylko, by zdobyć Honora 7C prawie za darmo.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Masz Galaxy S6 lub Galaxy S6 Edge? Samsung przygotował dla Ciebie niespodziankę!

Wiele określeń ciśnie mi się na usta, jednak powiem tylko jedno: WSTYD. Jestem ciekaw, czy Allegro jakoś na to zareaguje. Pewnie nie, ale warto mieć nadzieje. A wy jakie macie zdanie o tego typu cwaniactwach?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x