Rodzina Galaxy S11 to jedne z najbardziej wyczekiwanych smartfonów 2020 roku, których premiera – według plotek, ma się odbyć już w lutym. Termin ten zbliża się nieubłaganie, więc nic dziwnego, że w ostatnim czasie jesteśmy wręcz zasypywani nowymi doniesieniami o nadchodzących flagowcach Samsunga. Dość dawno temu pisaliśmy o przeciekach zdradzających pojemność baterii w urządzeniach z linii Galaxy S11. Wygląda jednak na to, że podstawowa S-jedenastka trafi na rynek z jeszcze większym akumulatorem, niż wskazywały wcześniejsze plotki.

Samsung Galaxy S11 z naprawdę pojemną baterią

Samsung Galaxy S11 wygląd render

Według poprzednich przecieków bateria w Galaxy S11 miała się charakteryzować pojemnością 4300 mAh. To naprawdę sporo, jednak dzisiejsze doniesienia informują, że w rzeczywistości będzie jeszcze lepiej. Portal SamMobile dokopał się bowiem do dość niewyraźnego zdjęcia akumulatora, który trafi do Galaxy S11. Na szczęście redaktorom udało się je rozszyfrować i zarazem dowiedzieć się, że bateria w Galaxy S11 ma mieć pojemność 4500 mAh. Co więcej, liczbę tę znaleziono także w oficjalnej certyfikacji dostępnej w bazie danych SafetyKorea.

Zobacz także: Świetna promocja Tidala, z której naprawdę szkoda nie skorzystać – każdy plan dostępny za 10 zł na uwaga, aż 150 dni!

To już ten etap, że możemy wziąć tę informację za pewnik. Jest bardzo mała szansa, że w rzeczywistości S-jedenastka zaskoczy nas i trafi na rynek z mniejszą lub jeszcze większą baterią. Nie ma co – nadchodzące flagowce Samsunga zapowiadają się ciekawie jak nigdy. Osobiście nie mogę się już doczekać ich premiery, a jak jest w Waszym przypadku? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.