Tidal promocja

Świetna promocja Tidala – każdy plan dostępny za 10 zł na 150 dni!

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

Tidal to jeden z popularniejszych muzycznych serwisów streamingowych. Choć wciąż daleko mu pod względem liczby subskrybentów do takich gigantów jak choćby Spotify czy Apple Music, tak platforma cały czas się rozwija. Tidal w Polsce znany jest ze świetnych promocji, które organizuje wręcz regularnie – np. ostatnio można było zgarnąć cztery miesiące abonamentu Tidal HiFi za 1,99 zł. Dziś serwis przebił samego siebie i przecenił wszystkie dostępne plany na 10 zł za uwaga, aż 150 dni! Zapoznajmy się z promocją.

Mega promocja w Tidalu – 10 zł za 150 dni dostępu do dowolnego pakietu

Tidal

Tidal cały czas stara się powiększyć bazę polskich klientów – bo jak inaczej wytłumaczyć tak częste i świetne promocje? W ofercie tego serwisu streamingowego jest aż sześć różnych pakietów:

  • Premium Standard (standardowa oferta) – 19,99 zł miesięcznie
  • Premium Family (do pięciu kont dla pięciu członków rodziny) – 29,99 zł miesięcznie
  • Premium Student (standardowa oferta, tylko że tańsza o 50% dla studentów) – 9,99 zł miesięcznie
  • HiFi Standard (standardowa oferta z jakością HiFi) – 39,99 zł miesięcznie
  • HiFi Family (jakość HiFi – do pięciu kont dla pięciu członków rodziny) – 59,99 zł miesięcznie
  • HiFi Student (oferta HiFi, tylko że tańsza o 50% dla studentów) – 19,99 zł miesięcznie

Zobacz także: Qualcomm pośrednio ogłosił koniec tanich flagowców – marketing bierze górę?

Pomimo podanych powyżej cen, każdy z tych pakietów na aż 150 dni możecie mieć obecnie za zaledwie 10 zł. Aby skorzystać z oferty, udaj się na stronę promocyjną i wybierz interesujący Cię wariant abonamentu. Następnie wystarczy kliknąć przycisk Kontynuuj i utworzyć nowe konto, bo promocja według regulaminu jest przeznaczona tylko dla osób, które jeszcze nigdy nie korzystały z usług Tidala. Co ciekawe, niektórzy użytkownicy zgłaszają, że promocja działa im także jako przedłużenie istniejącej subskrypcji, więc zatem polecam każdemu przekonać się na własnej skórze – a nuż zadziała, nie zaszkodzi spróbować. Oczywiście do skorzystania z promocji wymagane jest podanie danych karty płatniczej, jednak spokojnie – nie ma w tym nic strasznego. Po upływie 150 dni za 10 zł, z Waszego konta zostanie automatycznie ściągnięta opłata równa wysokości ceny regularnej za wybrany przez Was pakiet. Jeśli jednak chcecie tego uniknąć, to nie ma nic prostszego – wystarczy udać się na stronę ustawień i anulować subskrypcję. Tym sposobem 150 dni za 10 zł zostanie z Wami, a po upływie tego czasu nic nie zniknie z Waszego konta bankowego.

Z tej promocji naprawdę szkoda nie skorzystać – tym bardziej, gdy wybierze się plan rodziny, gdzie w przypadku pięciu osób na koncie wychodzi po 40 groszy miesięcznie „na głowę”. Należy wspomnieć, że obowiązuje ona tylko na terenie Polski – jeśli więc mieszkacie za granicą, to niestety nie skorzystacie. Który pakiet wybieracie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Pepper

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy