ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy s11 wyglad koncept wizja

Samsung Galaxy S11 odziedziczy baterię po Galaxy Note10+? Na to wygląda

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Rodzina Galaxy S11 to jedne z najbardziej wyczekiwanych smartfonów 2020 roku. Do ich premiery nie pozostało już wcale tak dużo czasu, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że plotki o nowych flagowcach Samsunga wyrastają jak grzyby po deszczu. Wczoraj pisałem, że wszystko wskazuje na to, że seria Galaxy S11 będzie miała znacznie pojemniejsze akumulatory od rodziny Galaxy S10. Skupiłem się tam głównie na Galaxy S11e i Galaxy S11+, gdyż o baterii tych smartfonów mieliśmy już jakieś informacje, natomiast w przypadku Galaxy S11 pokusiłem się o spekulacje. Najnowsze doniesienia sugerują, że Galaxy S11 odziedziczy baterię po Galaxy Note10+, co oznaczałoby, że niewiele się pomyliłem.

Pojemność baterii w Samsungu Galaxy S11

samsung galaxy s11 wyglad koncept wizja

Ostatni element układanki pojawił się dzisiaj. Niemiecki serwis WinFuture donosi, że Galaxy S11 odziedziczy baterię po Galaxy Note10+. Mówiąc prościej, akumulator o pojemności 4300 mAh (ja przewidywałem 4400 – 4500). Wiadomość pochodzi z Korei Południowej, gdzie opisywana bateria dostała certyfikację – to identyczna jednostka co w Galaxy Note10+, różniąca się jedynie nazwą modelu (to tzw. model pochodny).

Zobacz także: Samsung Galaxy Fold 4G trafia na rynek

Galaxy S11 z baterią o pojemności 4300 mAh brzmi całkiem nieźle, tym bardziej w porównaniu do Galaxy S10 z akumulatorem 3400 mAh. Oczywiście nic nie jest pewne, do momentu, w którym sam Samsung tego nie potwierdzi. Z tego też powodu mimo wszystko radzę brać do siebie ten tekst z lekkim przymrużeniem oka.

Źródło: WinFuture

Sprawdź najnowsze wpisy