Xiaomi to firma, która wszyscy znamy i kochamy. W jej portfolio znajdziemy masę produktów z różnych kategorii, ale zdecydowanie najciekawsze są smartfony. Nie tak dawno temu producent przedstawił rewolucyjnego Mi Mix Alpha, smartfon rodem z filmów Sci-Fi. W Polsce go nie kupimy, ale możemy za to obejrzeć – w jednym z nowo otwartych salonów Mi Store. Lepsze to niż nic, prawda?

Nowe salony Mi Store w Polsce – w jednym znajduje się Mi Mix Alpha

Mi Mix Alpha Polska

Xiaomi otworzyło dziś 30 nowych punktów sprzedaży, tzw. Mi Points. Nie można nie wspomnieć o fakcie, że w dniu dzisiejszym otwarto również dwa sklepy Mi Store, w których można kupić wiele produktów lubianego producenta. Jeden znajduje się Galerii Rzeszów, natomiast drugi – w Galerii Mokotów w Warszawie. To właśnie w tej drugiej lokalizacji klienci mogą podziwiać piękno Mi Mix Alpha, smartfona, który wyprzedził swoje czasy. Urządzenie trzymane jest w gablotce – jak widzicie na zdjęciu powyżej.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz także: Gramytatywnie – jutro rusza akcja charytatywna obowiązkowa dla każdego fana gier

Z okazji otwarcia salonów, klienci mogą kupić kilka tysięcy sprzętów w specjalnych cenach – m.in. smartfony czy inteligentne urządzenia. Dwa nowe sklepy Mi Store dają w sumie już 14 placówek Xiaomi zlokalizowanych w 10 miastach Polski. Nie sposób nie zauważyć, że producent widzi w naszym kraju ogromny potencjał – nie jest tajemnicą, że nie lubimy przepłacać, a Xiaomi ceny ma akurat fenomenalne. Ktoś się wybiera obejrzeć Mi Mix Alpha? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Informacja prasowa
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.