ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Gramytatywnie

Gramytatywnie – jutro rusza akcja charytatywna obowiązkowa dla każdego fana gier

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Na pewno wielu z Was kojarzy serwis ARHN.EU. Dla tych, którzy o nim nie słyszeli: w jego ramach funkcjonuje jeden z najbardziej merytorycznych na polskim YouTube kanał o tematyce związanej z grami, konsolami oraz nawet komputerami. Głównie starszymi, ale serwis w żadnym wypadku nie stroni od nowości. Od kilku lat organizuje on akcję charytatywną Gramytatywnie.

Gramytatywnie 2019

Gramytatywnie

Najważniejszym jej elementem jest 24-godzinny stream, podczas którego organizowana jest zbiórka na chore dzieci. W jego trakcie uczestnicy, którymi są członkowie redakcji, oraz specjalni goście będą rozmawiali, oraz rzecz jasna grali w gry. Ważnym elementem są także hasztagi. Kiedy ustalona w nich kwota zostanie osiągnięta, wybrani uczestnicy muszą podjąć się specjalnych zadań. Zwykle polegają one na graniu w gry z nietypowymi zasadami lub wymyślnymi karami za śmierć. Cała zabawa rozpocznie się już jutro rano, dokładnie o godzinie 10:00. Będzie można ją obserwować na Twitchu. Nie brakuje także aukcji oraz nagród, o których możecie się dowiedzieć więcej na stronie zbiórki.

Zobacz też: Facebook kupił studio, które stoi za jedną z najcieplej przyjętych gier VR

Warto podkreślić, że pieniądze trafiają bezpośrednio na konto fundacji SiePomaga. Organizatorzy akcji robią wszystko, aby rozliczanie się z zebranych pieniędzy było jak najbardziej przejrzyste. Dodatkowo niemała część wpłaconej kwoty zawsze pochodzi z ich kieszeni. W tym roku ustanowili niezwykle ambitny cel, którym jest 100 tysięcy złotych. Wierze, że między innymi przy naszej pomocy zostanie on osiągnięty. W końcu do tej pory zawsze założona kwota była przekroczona. Dlaczego więc nie miałoby się to stać także tym razem? Dlatego też gorąco zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w całej akcji. Każda złotówka się liczy!

Sprawdź najnowsze wpisy