Xiaomi Polska

Xiaomi uruchamia 30 Mi Points w Polsce – firma wzmacnia swoją pozycję w naszym kraju

Newsy

Xiaomi to niesłychanie popularna firma, która ma w swoim portfolio naprawdę wiele produktów. Producent coraz lepiej radzi sobie także w Polsce, bo nie ma co ukrywać, większość z nas go uwielbia. Mamy już w naszym kraju kilku dystrybutorów sprzętu Xiaomi, a także całkiem sporo sklepów. Dziś dowiedzieliśmy się, że firma uruchamia aż 30 Mi Points w Polsce, co wskazuje, że Chińczycy zdecydowanie się u nas zadomowili.

30 nowych Mi Points w Polsce

Mi Points w Polsce

Na przełomie listopada i grudnia zostanie otwartych aż 30 nowych punktów sprzedaży Xiaomi – tzw. Mi Points. Większość z nich można odwiedzić już dziś. Prócz możliwości zakupu sprzętu Xiaomi z oficjalnej dystrybucji na miejscu, w Mi Points klienci będą mogli również odbierać zamówienia ze sklepu internetowego mi-home.pl. Pełna lista miast, w których pojawiły się Mi Points lub dopiero się pojawią, prezentuje się następująco:

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]
 1. Lębork
 2. Gdynia
 3. Darłowo
 4. Sławno
 5. Koszalin
 6. Kamień Pomorski
 7. Szczecin
 8. Pyrzyce
 9. Strzelce Krajeńskie
 10. Kostrzyn
 11. Złotów
 12. Lubsko
 13. Poznań
 14. Środa Wielkopolska
 15. Ostrów Wielkopolski
 16. Ostrzeszów
 17. Brodnica
 18. Żubromin
 19. Płock
 20. Kutno
 21. Łowicz
 22. Łódź
 23. Zduńska Wola
 24. Częstochowa
 25. Kraków
 26. Płońsk
 27. Siedlce
 28. Biała Podlaska
 29. Garwolin
 30. Rzeszów

Zobacz także: Huawei boi się transmisji rozprawy ekstradycyjnej córki założyciela

Wraz z Mi Stores, Mi Points stworzą sieć 45 punktów w blisko 40 miastach, w których będzie można kupić produkty Xiaomi bezpośrednio od producenta. Mi Points będą dedykowanymi przestrzeniami w istniejących już sklepach – nie nowymi obiektami.

Źródło: Informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x