Asus Rog phone

Lepiej późno niż później – Android 9 Pie ląduje na ROG Phone

Newsy

Android 10 ujrzał światło dzienne już na początku września. Najnowszą wersję systemu dostaje już coraz więcej smartfonów – np. dziś rodzina Galaxy S10. Choć ciężko w to uwierzyć, są jednak na rynku flagowe smartfony, które cały czas działają na przestarzałym Androidzie 8.0 Oreo. Tak się składa, że jednym z nich jest pierwszy ROG Phone od Asusa, który z niewyjaśnionych powodów dopiero teraz dostał wyczekiwaną aktualizację do Androida 9 Pie. Cóż – lepiej późno niż później.

Asus ROG Phone nareszcie otrzymuje aktualizację do Androida 9 Pie

Asus Rog phone

Jeśli posiadasz ROG Phone’a od Asusa, to mam dla ciebie dobrą wiadomość. Otóż firma udostępniła wreszcie stabilną aktualizację do Androida 9 Pie, którą mogą już pobierać pierwsi użytkownicy. Tylko pierwsi, gdyż uaktualnienie jest rozprowadzane falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Tak NIE będzie wyglądał Galaxy S11+. Te rendery są dalekie od prawdy

Aktualizacja wprowadza dość standardowe nowości. Możemy tu wymienić m.in. adaptacyjną jasność, adaptacyjną baterię, nowe powiadomienia, opcję utworzenia lokalnej kopii zapasowej w ustawieniach i możliwość nagrywania ekranu bez konieczności instalacji zewnętrznych aplikacji. Ponadto wprowadzono też nowe gesty, przeprojektowano niektóre elementy i poprawione znane błędy. Aby sprawdzić, czy opisywane uaktualnienie już do ciebie dotarło, udaj się do ustawień i spróbuj wywołać je ręcznie – a nuż się uda. Ktoś już instaluje? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: forum ASUS


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x