ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
galaxy s11 plus nieprawdziwe rendery

Tak NIE będzie wyglądał Galaxy S11+. Te rendery są dalekie od prawdy

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Wczoraj w Sieci pojawiły się rendery rzekomo przedstawiające wygląd Galaxy S11+. Nie ma co ukrywać, że wielu osobom się nie spodobały głównie z uwagi na komicznie wyglądającą „wysepkę” z aparatami na pleckach. Wiele portali zdążyło już poinformować, że „tak będzie wyglądał Galaxy S11+”. Problem w tym, że to nieprawda – co potwierdza znana postać z branży.

Fałszywe rendery Galaxy S11+

Wczoraj serwis CashKaro.com opublikował powyższe rendery, które miały przedstawiać wygląd flagowego Galaxy S11+. Wieść szybko rozeszła się po Sieci i wiele osób uwierzyło, że nadchodzący smartfon Samsunga rzeczywiście będzie tak brzydki. Na szczęście to nieprawda – zarzeka się Ice Universe, człowiek znany ze swoich „wtyków” w branży, który już niejednokrotnie publikował sprawdzone informacje. Nie mamy więc powodów, by mu nie wierzyć.

Zobacz także: Xiaomi otwiera nowe sklepy w Warszawie, Gdańsku i Rzeszowie. Na klientów czeka mnóstwo promocji!

Według tzw. tipstera Galaxy S11+ w rzeczywistości będzie o wiele ładniejszy, a kluczowe elementy na powyższych renderach są niedokładne (zapewne chodzi tu głównie o tylny aparat). Osobiście od samego początku nie wierzyłem, że Galaxy S11+ będzie tak wyglądał – tym bardziej że wcześniej poznaliśmy już wygląd Galaxy S11e i Galaxy S11, które prezentują się fenomenalnie. Można więc powiedzieć, że na chwilę obecną budowa Galaxy S11+ pozostaje tajemnicą, choć z pewnością będzie bardzo zbliżona do Galaxy S11. Czekacie na nadchodzące flagowce Samsunga? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy