jak oszukać skaner linii papilarnych

Samsung Galaxy S10 otrzymuje stabilną aktualizację do Androida 10!

Newsy

Smartfony z rodziny Galaxy S10 to kluczowe, tegoroczne flagowce Samsunga. Nic więc dziwnego, że to właśnie one jako pierwsze otrzymały dostęp do bety Androida 10 z One UI 2.0. Przedwczoraj Samsung udostępnił harmonogram aktualizacji do Androida 10 dla swoich smartfonów – według zawartych tam informacji seria Galaxy S10 miała otrzymać stabilną wersję Androida 10 dopiero w styczniu. Ku zaskoczeniu wielu osób, w tym mnie, stabilne, a zarazem oficjalne uaktualnienie do Androida 10 dla użytkowników Galaxy S10e, Galaxy S10 i Galaxy S10+ zostało już udostępnione.

Rodzina Galaxy S10 ze stabilnym wydaniem Androida 10

Galaxy S10 Android 10 stabilny

Na chwilę obecną stabilne wydanie Androida 10 zaobserwowali posiadacze smartfonów z linii Galaxy S10 w Niemczech, który brali udział w testach beta. Udostępniana im aktualizacja waży dokładnie 133,75 MB i prócz stabilnego wydania najnowszej wersji Zielonego Robocika zawiera także grudniowe poprawki zabezpieczeń. Zwykle gdy Samsung udostępnia jakąś aktualizację w Niemczech, to w Polsce pojawia się ona jeszcze tego samego dnia lub w przeciągu kilku kolejnych. Aby sprawdzić, czy uaktualnienie już do was dotarło, udajcie się do ustawień i spróbujcie wymusić je ręcznie.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Sztuczna inteligencja tworzy swoją sztukę – odróżnisz od tej „prawdziwej”?

Nie wiadomo, kiedy stabilny Android 10 w akompaniamencie OneUI 2.0 zostanie udostępniony osobom, które nie brały udziału w becie. Zakładam jednak, że już wkrótce – a już na pewno grubo przed świętami. Nie wiadomo, co skłoniło Samsunga do wypuszczenia opisywanej aktualizacji przed czasem, ale cóż – nie pozostaje nam nic innego, jak się cieszyć!

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x