motorola moto razr 2019 skladana wyglad grafika prasowa

Oto Motorola razr 2019 na żywo i na grafikach prasowych – wygląda rewelacyjnie

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Wczoraj do Sieci trafił wygląd Moto RAZR, czyli klasyczna, a wręcz legendarna Motorola V3 w najnowszym wydaniu z najnowszą technologią w postaci elastycznego wyświetlacza. Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Amerykanie przedstawią ten telefon już za niecałe dwa tygodnie. Tę informację zdają się potwierdzać kolejne przecieki do Sieci – tym razem poznajemy grafiki prasowe, które jeszcze dokładniej przedstawiają tytułowego smartfona.

Motorola razr w składanej formie na grafikach prasowych

motorola moto razr 2019 skladana wyglad grafika prasowa

Przede wszystkim najnowsze plotki wskazują na to, że Motorola rezygnuje z dopisku Moto. Widać to już po serii One, a w przypadku tytułowego modelu nie będzie to Moto RAZR, a po prostu Motorola razr z tak właśnie stylizowaną nazwą. Tymczasem grafiki prasowe, które otaczają ten akapit, pokazują między innymi drugi, zewnętrzny wyświetlacz do najprostszych zadań, ale też do selfie. Niektórych może drażnić notch wewnątrz, jaki wyjątkowo gruby dół, ale taki urok tej technologii i tak należy oddać Motoroli to, że udało się w rewelacyjny sposób nawiązać do pierwowzoru za sprawą właśnie tych ograniczeń.

Jednak człowiek nie żyje tylko grafikami prasowymi, więc do Sieci też trafiło zdjęcie, które pokazuje razr na żywo. Na nim już dopatrzono się wgniecenia w górnej części elastycznego wyświetlacza, choć może to być równie dobrze cień. Niemniej na pewno mamy do czynienia z plastikowym ekranem, który będzie delikatny i będzie cierpiał na te same problemy, co między innymi Samsung Galaxy Fold.

motorola moto razr 2019 skladana wyglad grafika prasowa na zywo

Zobacz też: Ciemny motyw w Firefox i Google Chrome.

Stali Czytelnicy mogą stwierdzić, że jestem hipokrytą, pisząc taki, a nie inny tytuł. Z samego początku, gdy tylko pojawiły się pierwsze szkice patentowy, stwierdziłem, że to nie będzie dzieło sztuki, a karykatura pierwowzoru. Niemniej czas minął, każdy mądrzeje, a ja zaczynam doceniać odświeżanie legendy i… ergonomię. Naturalnie wciąż notch do mnie nie przemawia, ale w gruncie rzeczy szykuje się jeden z najlepiej przemyślanych składanych smartfonów z elastycznym wyświetlaczem.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy