ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
motorola moto razr wyglad premiera film design

Oto wygląd Moto RAZR tuż przed premierą – Motorola zachowała to, co najlepsze!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Motorola Moto RAZR w swoim smartfonowym wydaniu stała się hitem, zanim firma w ogóle cokolwiek powiedziała na jego temat. Już pierwsze wizje na bazie złożonych patentów wywołaly wiele emocji, a wiele wskazuje na to, że już za 2 tygodnie oficjalnie ujrzymy ten telefon. Premiera tak zaawansowanego urządzenia od Motoroli na pewno zaskakuje, co też stanowi dodatkowy czynnik wzbudzający zainteresowanie. Tymczasem Evan Blass postaowił ujawnić wygląd Moto RAZR i tym samym rozwiać wszelkiego wątpliwości, jak ten telefon ostatecznie ma się prezentować.

Wygląd Moto RAZR trafia do Sieci na dwa tygodnie przed konferencją Motoroli

motorola moto razr wyglad premiera film design

Motorola zrobiła dokładnie to, co powinna zrobić. Firma wzięła na warsztat oryginalną RAZR V3 i wszystko, co było w środku zastąpiła nowoczesną technologią, pozbywając się tradycyjnej klawiatury, przedłużając wyświetlacz do 6,2-cali (OLED). Nie zabraknie też drugiego ekranu na zewnątrz (rozdzielczość 800×600), który będzie dotykowy, ale jego funkcjonalność zostanie ograniczona do powiadomień i podstawowych czynności. Jeśli wierzyć wcześniejszym przeciekom, to nie będzie to flagowa propozycja Amerykanów. Na pokładzie Moto RAZR ma się znaleźć między innym Snapdragon 710 (lub Snapdragon 670), który dzisiaj nie wszystkich zachęci do kupna. Jednak cena ma być stosunkowo niższa od konkurencji, bo ograniczy się do około 6 tysięcy złotych.

Zobacz też: Intel ma się, czym chwalić – to najlepszy okres w historii firmy.

Oczywiście pozostaje wiele niejasności. O ile wygląd Moto RAZR nie powinien nas już zaskakiwać, to cena, dostępność oraz szczegóły techniczne jeszcze są owiane tajemnicą. Wszystkiego powinniśmy się dowiedzieć od Motoroli już 13 listopada, kiedy to firma planuje konferencję, na której potencjalnie mamy ujrzeć tytułowy model.

Źródło: 9to5Google, Evleaks

Sprawdź najnowsze wpisy