motorola razr 2019 składany telefon

Moto RAZR 2019 w składanej formie – śmiech na sali?

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

RAZR to marka, która ewidentnie odznaczyła się w historii mobilnych urządzeń. Przypomina czasy, kiedy Motorola stanowiła czołówkę, a sam rynek był więcej, niż różnorodny. Dzisiaj wygląda to nieco inaczej, chociaż cały czas należy doceniać Amerykanów za swego rodzaju oryginalność za sprawą Moto Mods – te mogą się nawet utrzymać w Moto Z4 Play. Jednak w ostatnich tygodniach do Sieci wróciły informacje, jakoby firma planowała reaktywację serii.

Jeśli tak miałaby wyglądać nowa Moto RAZR 2019, to lepiej niech nie powstaje

Oczywiście pamiętajcie, że Motorola jeszcze oficjalnie nic nie zapowiadała. Dlatego skupmy się na tym, co moglibyśmy ujrzeć. Czym się wyróżniała oryginalna seria RAZR? Przede wszystkim designem, ale i historią, o której szerzej w zeszłym miesiącu napisał Mariusz. Wizja, którą przedstawiam Wam w tym wpisie, bazuje na ujawnionych danych patentowych Amerykanów. Nie da się ukryć, że mamy do czynienia z naprawdę nieproporcjonalnym modelem, który zdaje się karykaturą pierwowzoru. Oczywiście należy docenić fakt, że zapewne rozmiary tego typu urządzenia mogłyby być świetne dla wielu osób. Jednak po co pojawia się wycięcie w wyświetlaczu?

motorola moto razr 2019 skladnay wyglad design

Zobacz też: Samsung Galaxy M10 i Galaxy M20 zostały zaprezentowane.

Tak, pamiętam, że to wizja, ale też zastanawiam się, czemu podejście retro nie może być też użyteczne? Kwestię gustu pomijam – mi najzwyczajniej w świecie ta wizja się nie podoba, mimo że doceniam sam pomysł na reaktywację serii RAZR. Co Wy sądzicie o tym pomyśle?

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy