Android 10 został oficjalnie zaprezentowany już jakiś czas temu. Nie tak dawno temu Samsung ogłosił beta testy najnowszej wersji Zielonego Robocika dla rodziny Galaxy S10, a nieco później, po kilku problemach po drodze, dla urządzeń z serii Galaxy Note10. Teraz przyszedł czas na Huaweia – użytkowincy smartfonów z linii Mate 20 mogą już wziąć udział w beta testach Androida 10 z EMUI 10.

Android 10 z EMUI 10 dla rodziny Mate 20

Harmonogram aktualizacji EMUI 10

EMUI 10 pokazano na początku sierpnia. Nowa wersja nakładki wprowadza sporo nowości, więc nic dziwnego, że wiele osób chciałoby ją przetestować. Teraz ten zaszczyt przypadł m.in. polskim użytkownikom smartfonów z serii Mate 20, w której skład wchodzi Mate 20 Lite, Mate 20 i Mate 20 Pro. Należy jednak zaznaczyć, że udział w beta testach mogą na chwilę obecną wziąć tylko posiadacze telefonów w następujących wersjach:

  • Mate 20: HMA-L29 9.1.0.338
  • Mate 20 Pro: LYA-L29 9.1.0.338 / LYA-L29 9.1.0.338
  • Mate 20 Lite: SydneyM-L21 9.1.0.245

Zobacz także: Xiaomi Mi CC9 Pro to Mi Note 10 poza Chinami. Podsumowujemy informacje o smartfonie

Jeśli posiadasz któryś ze smartfonów w jednej z wymienionych wersji, to aby wziąć udział w beta testach, pobierz na smartfon aplikację BETA ze strony Huawei i zaloguj się do niej za pomocą swojego Huawei ID. Następnie przejdź do zakładki Dane osobiste, gdzie widnieje przycisk Dołącz do projektu. Kliknij w niego i wybierz zakładkę Dostępne projekty, gdzie będziesz mógł pobrać opisywaną aktualizację. Instalujecie, czy czekacie na filnane wydanie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Społeczność Huawei

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.