Huawei Mate 20

Beta testy Androida 10 z EMUI 10 dla serii Mate 20 wystartowały w Polsce

Newsy

Android 10 został oficjalnie zaprezentowany już jakiś czas temu. Nie tak dawno temu Samsung ogłosił beta testy najnowszej wersji Zielonego Robocika dla rodziny Galaxy S10, a nieco później, po kilku problemach po drodze, dla urządzeń z serii Galaxy Note10. Teraz przyszedł czas na Huaweia – użytkowincy smartfonów z linii Mate 20 mogą już wziąć udział w beta testach Androida 10 z EMUI 10.

Android 10 z EMUI 10 dla rodziny Mate 20

Harmonogram aktualizacji EMUI 10

EMUI 10 pokazano na początku sierpnia. Nowa wersja nakładki wprowadza sporo nowości, więc nic dziwnego, że wiele osób chciałoby ją przetestować. Teraz ten zaszczyt przypadł m.in. polskim użytkownikom smartfonów z serii Mate 20, w której skład wchodzi Mate 20 Lite, Mate 20 i Mate 20 Pro. Należy jednak zaznaczyć, że udział w beta testach mogą na chwilę obecną wziąć tylko posiadacze telefonów w następujących wersjach:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
  • Mate 20: HMA-L29 9.1.0.338
  • Mate 20 Pro: LYA-L29 9.1.0.338 / LYA-L29 9.1.0.338
  • Mate 20 Lite: SydneyM-L21 9.1.0.245

Zobacz także: Xiaomi Mi CC9 Pro to Mi Note 10 poza Chinami. Podsumowujemy informacje o smartfonie

Jeśli posiadasz któryś ze smartfonów w jednej z wymienionych wersji, to aby wziąć udział w beta testach, pobierz na smartfon aplikację BETA ze strony Huawei i zaloguj się do niej za pomocą swojego Huawei ID. Następnie przejdź do zakładki Dane osobiste, gdzie widnieje przycisk Dołącz do projektu. Kliknij w niego i wybierz zakładkę Dostępne projekty, gdzie będziesz mógł pobrać opisywaną aktualizację. Instalujecie, czy czekacie na filnane wydanie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Społeczność Huawei


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x