galaxy s10

Czerwony Galaxy S10 to propozycja Samsunga dla lubiących wyróżniać się z tłumu

Newsy

Seria Galaxy S w ciągu ostatnich lat bardzo spoważniała. Początkowo Samsung potrafił na wiele sposobów wyróżniać swoje modele, ale wraz z pojawieniem się Galaxy S6 nastała pewna stagnacja. Aktualna odsłona Galaxy S10 to nowe spojrzenie na podejście do flagowych modeli, a to głównie za sprawą nowego reprezentanta, czyli Galaxy S10e. Już sam fakt przedstawienia mniejszego modelu jest czymś wyjątkowym, to dodatkowo pojawił się kanarkowy kolor. To nie koniec planów Samsunga, bo oto w drodze jest czerwony Galaxy S10.

Samsung Galaxy S10 w czerwonej odsłonie tuż za rogiem

samsung galaxy s10 czerwony cardinal red

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Dokładniej rzecz biorąc, czerwona odsłona będzie się tyczyć Galaxy S10 i Galaxy S10+. Dotychczas mogliśmy je wybrać w bieli, czerni, zieleni, błękicie lub różu. Do tego już szerokiego grona 10 czerwca ma dołączyć powyższa barwa, która fachowo ma się nazywać Cardinal RedZ pewnoścą pojawi się w Europie, bo to niemiecki MediaMarkt pospieszył się z jej ujawnieniem. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że zainteresowani czerwienią będą mogli wybrać wyłącznie wersję ze 128 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika.

Zobacz też: Obiektyw Google z nowymi filtrami.

Co ciekawe, tak pomalowany Galaxy S10 będzie stanowił limitowaną wersję w wybranych krajach wschodniej Europy, więc bardzo możliwe, że też Polacy zostaną docenieni. Czemu akurat padło na Stary Kontynent? O tym powinniśmy przekonać się w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Co prawda to kwestia gustu, ale jak Wam się podoba czerwony Galaxy S10?

 

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x