Unboxing Galaxy Fold – co kryje pudełko z najdroższym flagowcem Samsunga?

Kacper Kościański Newsy 2019-04-17

Samsung Galaxy Fold to zdecydowanie jedna z najgłośniejszych premier tego roku. Składak Koreańczyków został na ogół przyjęty dość ciepło, jednak jego cena zszokowała wielu. W końcu mało kto może sobie pozwolić na smartfon za blisko 10000 zł. Mimo wspomnianej premiery, wiele aspektów tego smartfona wciąż pozostaje tajemnicą. Można tu już jednak wykluczyć zawartość pudełka z Galaxy Fold, bo Unbox Therapy nagrał film, w którym rozpakowuje nowy egzemplarz.

Samsung Galaxy Fold unboxing

Kilka dni temu Samsung wyjaśnił, co wyróżnia Galaxy Fold. M.in. kanał YouTube Unbox Therapy przedstawił, co znajduje się w pudełku ze wspomnianym smartfonem. Zresztą, zobaczcie sami:

Zobacz także: Call of Duty uruchomione na OnePlus 6T

Jak można zobaczyć na powyższym wideo, pudełko, w którym znajduje się Galaxy Fold jest zdecydowanie najbardziej nietypowe spośród wszystkich smartfonów Samsunga. Jest to tak naprawdę pudełko w pudełku, które na dodatek otwiera się w efektowny sposób. W środku prócz oczywiście samego smartfona, ładowarki i kabla USB-C znajdziemy także słuchawki. Co więcej, nie byle jakie, bo Galaxy Buds, czyli najnowsze bezprzewodowe słuchawki Samsunga. Jak najbardziej tu pasują, bo Galaxy Fold, podobnie jak seria Galaxy S10, także obsługuję funkcję PowerShare, dzięki której można naładować słuchawki smartfonem. Nie da się ukryć, że zawartość pudełka ze „składakiem” Samsunga jest dość bogata. Dziwne by było, gdyby nie była, bo za taką cenę naprawdę można wymagać.

Źródło: YouTubex