Co wyróżnia Galaxy Fold? Samsung wyjaśnia

Łukasz Pająk Newsy 2019-04-13

W tym tygodniu Samsung uruchomił sprzedaż Galaxy Fold, czyli ich pierwszego składanego smartfona. Miesiąc oczekiwania i… Koreańczycy przypominają o wyjątkowych rozwiązaniach zawartych w tym urządzeniu. W końcu zamontowanie elastycznego wyświetlacza to żaden wyczyn, bo trzeba go jeszcze odpowiednio wykorzystać. W takim razie, co wyróżnia Galaxy Fold? Spójrzmy na odpowiedzi fanów Samsunga.

Samsung Galaxy Fold wyróżnia przede wszystkim wyświetlacz

Zaczynamy od… budowy, która dla jednych jest wyjątkowa, a dla innych wręcz stanowi nieporozumienie. Mały wyświetlacz jest po prostu mały, ale kto po rozłożeniu spodziewa się wycięcia? Ok, przejdźmy dalej.

Mały wyświetlacz może okazać się po prostu za mały, więc rozkładamy Galaxy Fold i… kontynuujemy nasze akcje bez ponownego otwierania aplikacji. Tak, to zdecydowanie wygodne.

Aparat też musi być wyjątkowy. Szczególnie że firma może pochwalić się wieloma obiektywami. Jednak to składany smartfon, więc nie zabrakło odpowiedniej obsługi także po rozłożeniu urządzenia.

To zdecydowanie mój faworyt i podstawa dla każdego składanego smartfona. Dzielenie obszaru roboczego dla zwiększenia wielozadniowości to główny cel dla stosowania coraz większych przekątnych.

O wyświetlaczu już rozmawialiśmy. Samsung z pewnością zachwyca jakością obrazu, ale już format jego przedstawienia mógł zostać lepiej rozwiązany.

Na deser szczegół, który zdecydowanie może się podobać, czyli zobaczcie, jak zachowuje się ekran po rozłożeniu urządzenia. Ot naprawdę drobny szczegół warty docenienia.

Zobacz też: HTC powoli znika ze Sklepu Play.

Czy powyższe filmy zachęcają do zakupu? Nie do końca. Po prostu pokazują kwestie, na które Samsung szczególnie zwrócił uwagę przy projektowaniu Galaxy Fold. To wciąż naprawdę drogi smartfon skierowany głównie do fanów nowych technologii oraz oczywiście do fanów Samsunga. Tymczasem możecie odświeżyć sobie specjalny film przygotowany przez Koreańczyków, który miał przypomnieć o Galaxy Fold przed premierą Huawei Mate X.

 

Źródło: SamMobile, Samsung


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x