Oppo zapowiada F11 PRO z 48 MP aparatem!

Kacper Rygielski Newsy 2019-02-13

Pod koniec stycznia, Łukasz pokazał wam możliwy wygląd nowego smartfona od chińskiego producenta. Wycieki nie pokazały, o jaki konkretnie model chodzi, natomiast teraz możemy mieć większą pewność, że był to właśnie F11 Pro. Teraz wiemy o nim nieco więcej. Wszystko za sprawą zapowiedzi premiery na social media Oppo. Krótkie, 6-sekundowe wideo, które jest pierwszą promocją smartfona, możecie zobaczyć na Twitterze producenta. Pokazuje ono najbardziej zaskakujący parametr, czyli aparat posiadający aż 48 megapikseli!

Wysuwany aparat do selfie i 48 megapikseli z tyłu w Oppo F11 PRO

f11 pro 48 megapikseli f11 pro 48 megapikseli

Oppo chwali się, że smartfon ten będzie robił super zdjęcia nawet w słabym świetle. Aparat do selfie ma być wysuwany, więc wyświetlacz nie będzie mieć żadnych wcięć w ekranie. W odróżnieniu od Vivo Nex S, slider będzie umiejscowiony na środku urządzenia. Może to się podobać, ponieważ zachowana będzie większa symetria urządzenia podczas wysuwania się kamerki do selfie. 48 megapikselowy aparat oznacza, że smartfon będzie posiadał albo matrycę od Sony – IMX586 albo matrycę od Samsunga – ISOCELL GM1. Aparat z taką liczbą megapikseli nie jest nowością, ponieważ taki sam posiada Honor View 20, który od niedawna jest w Polsce w oficjalnej sprzedaży.

Zobacz też: Historia Oppo w pigułce, czyli wszystko, co powinieneś wiedzieć o tej firmie

Oppo milczy na temat daty premiery swojego urządzenia, ale mocno prawdopodobne jest, że wydarzy się to na MWC 2019 w Barcelonie. Nie wyciekły również żadne możliwe ceny nowego smartfona Oppo, natomiast można się domyślać, że nie będzie tani ze względu na chociażby technologię aparatów. Marka Oppo jest już oficjalnie w Polsce, więc nie widzę przeszkód, żeby F11 PRO nie mógł zadebiutować także i u nas. Czekacie na nowe smartfony od chińskiego producenta?

Źródło: gsmarena • Robert Yeter

  W rękach laika taka matryca jest bezużyteczna

  • stark2991

   Nie jest, wszystko robi oprogramowanie

 • Variete

  Czekacie na nowe smartfony od chińskiego producenta?

  Nie, a co?

  Naprawdę nie potraficie skonstruować sensownych pytań, aby zachęcić ludzi do dyskusji, a co za tym idzie – odsłon, na których Wam zależy? Czy praktycznie każdy news musi się kończyć prawie takim samym, wyświechtanym pytaniem? A może by tak przy okazji matrycy, pociągnąć temat jej „gęstości” i związanych z tym oczekiwań czytelników odnośnie aparatu? W końcu to jest właśnie clue tego newsa.

  • AdamK

   Trzeba się do czegoś innego przyjebać jeśli ortografia w porządku. .

  • Mlody

   Nazir potrafi! Gdzie napisze komentarz tam dyskusja 😀

   • marcus1212

    Koprolity też stymuluje do dyskusji 😉x