Sony Xperia XZ4 render

Domniemana specyfikacja Xperii XZ4 napawa optymizmem. Wyjście słuchawkowe powróci?

Newsy

Następca Xperii XZ3 jest w drodze – to jest pewne. Całkiem niedawno pojawiły się w sieci pierwsze rendery Xperii XZ4, które rzuciły nieco świata na wciąż niejasny wygląd urządzenia. Dziś do tego zestawienia dołączyła specyfikacja, która oczywiście może, ale nie musi się sprawdzić.

Sony Xperia XZ4 – wygląd i specyfikacja

Według wspomnianych renderów, Xperia XZ4 ma być bardzo podobna do swojego poprzednika – największą różnicą pomiędzy tymi dwoma urządzeniami będzie prawdopodobnie potrójny aparat i 6,5 calowy ekran. Opisywane grafiki prezentują się tak:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Przez moment Apple nie było już najwięcej wartą firmą na świecie. Wyprzedził ją inny gigant

Wcale bym się nie obraził, gdyby tak wyglądała nowa, flagowa Xperia. Prosty i elegancki design jest dziś w cenie. To co rzuca się w oczy (a raczej nie rzuca) jest brak notcha, którego tak wielu nienawidzi. Nie to jest jednak najciekawsze.

Ekran urządzenia ma mieć format 21:9, a ponadto, wyjście słuchawkowe ma wrócić do łask. Prócz tego, pozostała specyfikacja urządzenia prezentuje się raczej standardowo – zaprezentowany dziś Snapdragon 855 w parze z 6 GB pamięci RAM. Miejmy nadzieje, że plotki się sprawdzą – mogłaby to być najciekawsza premiera Sony od lat.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x