sony xperia xz4 desgin wyglad

Oto Sony Xperia XZ4 — firma wraca po rozum do głowy?

Newsy

Ten rok miał być dla Sony przełomowym. Firma w końcu miała się pozbyć swojego designu i otworzyć się na obecne trendy. Ostatecznie wszystko wyszło, jak wyszło, czyli jest wyraźnie lepiej, ale oczekiwania były zdecydowanie większe. Niemniej należy Japończykom oddać, że Xperia XZ3 zaskoczyła zainteresowanych — przede wszystkim tym, że firma postawiła na panel OLED zamiast LCD. Teraz zbliżamy się do końca roku i już dyskutujemy o Samsungu Galaxy S10, więc czemu też nie napisać o Sony Xperia XZ4? Szczególnie że mamy do tego idealną okazję.

Sony Xperia XZ4 wycofuje się z niektórych, złych decyzji poprzedników

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

OnLeaks postanowił podzielić się ze światem designem, który przygotowało Sony dla Xperii XZ4. Jak możecie sami zobaczyć, firma postanowiła przywrócić czytnik linii papilarnych na boczną krawędź. To świetny ruch w porównaniu do skanerów na plecach w wykonaniu Sony. Sam smartfon zdecydowanie urośnie względem poprzednika. Xperia XZ4 ma prezentować obraz na 6,5-calowym wyświetlaczu (18:9, bez notcha) i mierzyć 166,9 x 72,4 x 8,2 mm (9 mm z uwzględnieniem aparatów). To dobitnie pokazuje, że nie mamy do czynienia z dążeniem do bezramkowości.

To, co jeszcze rzuca się w oczy, to potrójny aparat. Japończycy niechętnie stawiali na podwójne moduły, a tu okazuje się, że Xperia XZ4 pójdzie za modą i postawi na 3 obiektywy. Na razie nie wiemy, co Sony zaplanowało w kwestii doborów parametrów, ale z pewnością szykują się nowe możliwości.

Zobacz też: Tylu sklepów na raz nikt nie otworzył, więc Xiaomi ma swój oficjalny rekord Guinnessa.

Czego zabraknie? Przede wszystkim gniazda słuchawkowego, które zostało w tym roku uśmiercone przez Japończyków. We wnętrzu nie powinno zabraknąć Snapdragona 8150 (855), więc czekamy na kolejne konkrety. Z pewnością widać więcej zmian niż dotychczas pomiędzy poszczególnymi generacjami, co już sugeruje, że Sony chce walczyć.

 

Źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x