Moto Z3 Play już oficjalnie poznaliśmy w Polsce. Jednak Motorola w tym roku dosyć specyficznie podchodzi do rozwoju swoich urządzeń mobilnych. Poznaliśmy ich dużo, ale wciąż czegoś brakuje. Obok wspomnianej Z’tki ustawia się seria Moto G6 z topowym Moto G6 Plus oraz Moto E5. Czego brakuje? W pełni flagowego modelu. Oczywiście nie będą to propozycje One Power, ale Moto Z3. Sam smartfon bardzo rzadko pojawiał się w różnorakich plotkach. Jednak wszystko, co poznaliśmy wskazuje na jedno – nie spodziewajmy się wielkich rewolucji.

Motorola Moto Z3 to przede wszystkim topowe podzespoły

lenovo motorola moto z3

Moto Z3 w stosunku do Moto Z3 Play praktycznie w ogóle się nie różni. W kwestii specyfikacji z pewnością nie zabraknie Snapdragona 845, 6 GB RAM i 128 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika. Póki co nic nie wiemy na temat aparatów, które niewątpliwie będą w liczbie mnogiej. Tajemnicą jest też odmiana Force – być może już zwykła Moto Z3 zostanie wyposażona w nietłukący się wyświetlacz. Pamiętajmy, ze w zeszłym roku nie została przedstawiona Moto Z2, a tylko Moto Z2 Force i Moto Z2 Play.

Jak możecie zauważyć na filmie powyżej, Motorola przedstawi Moto Z3 już 2 sierpnia w Chicago. Wiele wskazuje na to, że równolegle pojawi się Moto Mods, który będzie stanowił moduł 5G. Ten pojawił się w Sieci jeszcze przed premierą Moto Z3 Play. Niestety, ale jeszcze nie istnieje infrastruktura, która pozwoliłaby na wykorzystanie tego dodatku. Teoretycznie, bo nowy model ma być dostępny na wyłączność dla sieci Verizon, więc być może szykuje się coś więcej, niż tylko premiera nowego smartfona.

Zobacz też: Tesla ze swoim własnym smartfonem?

Czy Moto Z3 trafi do Polski? Patrząc na zaangażowanie Motoroli w walkę o klientów z najwyższej półki, to nie sądzę, choć nie ukrywam, że byłaby to miła niespodzianka. W przypadku Moto Mods w postaci modułu 5G bym nie liczył, bo tak naprawdę nie ma on najmniejszego sensu w Polsce i nie zmieni się to prędko.

 

źródło: TheAndroidReport

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.