Kto by się spodziewał, że Elon Musk zainteresuje się smartfonami? No cóż, właśnie do tego doszło i wygląda na to, że wkrótce na rynku pojawi się smartfon od nikogo innego, jak od Tesli. Dziś do sieci wyciekły zdjęcia przedniego i tylnego panelu wspomnianego urządzenia.

Jak będzie wyglądała Tesla Quadra?

Zacznijmy od tego, że „Quadra” to póki co tylko nazwa kodowa, a finalnie sam smartfon może nazywać się zupełnie inaczej. Tak jak wspomniałem wcześniej, zdjęcia przedniego i tylnego panelu tego smartfona wyciekły do sieci. Dają one dobry wgląd na to, jak w ostateczności może wyglądać urządzenie. Zobaczcie sami:

tesla quadra

Zobacz także: Konkurs! Poznaj Premium Mobile i wygraj Galaxy S8

Niestety póki co nie mamy żadnych informacji co do samego smartfona – nie wiemy jakich podzespołów możemy się spodziewać, nie znamy ceny, oraz nie wiemy, kiedy opisywany sprzęt trafi do sprzedaży. Z powyższych zdjęć możemy jednak wywnioskować, że urządzenie nie będzie za bardzo odstawać od innych nowoczesnych smartfonów – jak dla mnie jego wygląd jest po prostu nudny – widziałem to już wcześniej. Szkoda, że nawet tak szanowana firma jak Tesla ucieka się do tak wyraźnej „inspiracji” produktami innych firm (czy ktoś pomyślał o Honorze 10?).

Źródło: gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.