lenovo motorola moto g6 plus cena

Znamy polskie ceny Moto E5 i G6 – czy są równie atrakcyjne?

Newsy

Wczoraj w Brazyli oficjalnie zostały przedstawione serie Moto E5 i Moto G6. Motorola, jak to ma w naturze, skupiła się na najważniejszych potrzebach, a nie wymyślaniu przeróżnych udziwnień, z których ostatecznie niewiele osób by korzystało. Niewątpliwie Amerykanom ponownie udało się świetnie dopasować stosunek jakości do ceny. Wczoraj przedstawiłem Wam zarówno specyfikację, design, jak i właśnie ceny, ale w euro oraz dolarach. Dzisiaj oficjalnie możemy poznać te wartości na polski rynek.

Dlatego bez zbędnego przedłużania, oto kwoty, jakie musimy przygotować, aby kupić jednego z reprezentantów Moto G6:

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Wszystkie modele pojawią się w naszych sklepach już w maju. Niestety, ale w Polsce pojawią się głównie słabsze odmiany. Jedynie Moto G6 Play będzie oferowana w mocniejszej wersji, bo z 3 GB RAM i 32 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika. Moto G6 pochwali się takimi samym przestrzeniami, a Moto G6 Plus niespodziewanie trafi do nas z 4 GB pamięci operacyjnej.

Z kolei wycena serii Moto E5 wygląda następująco:

Zabrakło Moto E5 Play, gdyż najprawdopodobniej firma nie wprowadzi tego smartfona na polski rynek. W tym wypadku ponownie mówimy o słabszych odmianach, bo z odpowiednio 2/16 GB i 3/32 GB dla bazowego modelu oraz wersji z „+” w nazwie.

Zobacz też: Jak prezentuje się typowy użytkownik iPhone’a?

W porównaniu do europejski cen i tych zza oceanu to polski oddział Motoroli postąpił tym razem bardzo dobrze. W przypadku serii Moto G6 nasze podatki podniosły ceny o średnio 100 złotych. Z kolei Moto E5 jest tańsza o 50 złotych, a Moto E5 Plus droższa o 100 złotych.

 

źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x