O Galaxy Note9 wiemy już niemal wszystko. Poznaliśmy jego cenę i datę premiery, wygląd i dostępne kolory oraz jego specyfikację. Dzisiaj trafił do nas kolejny przeciek, a mianowicie test Geekbench tytułowego smartfona. Jak sobie poradził? Świetnie!

Galaxy Note9 dorówna iPhone’owi X?

Do sieci trafił właśnie zrzut ekranu z wyników testu Geekbench Galaxy Note9. Najprawdopodobniej nie jest to finalna wersja, a prototyp, bo ma ona tam tylko 4 GB pamięci RAM. Procesor, który zasili Galaxy Note9 to oczywiście Exynos 9820 – jego wyniki zaskoczą wiele osób. Zobaczcie sami.

exynos 9820 geekbench

Zobacz także: Tak się pracuje w fabryce produkującej m.in. iPhone’y. Wyzysk i katorżnicza praca jest tam na porządku dziennym

„Wykręcone” liczby niewiele odstają od tych zdobytych przez iPhone’a X. Warto jeszcze wspomnieć, że powyższy wynik jest także znacznie lepszy od Galaxy S9+, w którego wnętrzu znajduje się Exynos 9810 (w Europie). W całym tym przecieku zastanawia tylko to 4 GB RAM. Note9 z pewnością będzie miał co najmniej 6 (już Note8 tyle miał, więc to niemożliwe, by Samsung postanowił zmniejszyć ilość RAM), więc są dwie opcje: albo cały przeciek prezentuje prototyp lub jest to po prostu podrobiony zrzut ekranu. Miejmy nadzieje, że to jednak jest prototyp. Coś mi jednak mówi, że ten wynik jest zbyt piękny, by był prawdziwy. Już niedługo się przekonamy.

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.