Galaxy Note9 zbliża się wielkimi krokami. Z dnia na dzień dowiadujemy się o nim coraz więcej – dzisiaj możemy obejrzeć go z każdej strony. Prócz tego, poznaliśmy także kolory, w których będzie można go kupić.

Galaxy Note9 – wygląd i dostępne kolory

Galaxy Note9 prezentuje się następująco:

Jak nie trudno zauważyć, tegoroczny Notatnik niewiele będzie różnił się od Note’a8. Z widocznych różnic na pewno można wspomnieć o umiejscowieniu czytnika linii papilarnych, który teraz znajdzie się pod aparatem, a nie tuż obok niego, jak wcześniej. Niestety mi osobiście wciąż nie podoba się aparat w innym kolorze, niż reszta obudowy – wygląda to strasznie nieestetycznie.

Galaxy Note9 na samym początku będzie można kupić w aż pięciu kolorach. W ich skład wchodzą:

  • PN960BBEGWW: czarny
  • PN960BJEGWW: szary
  • PN960BVEGWW: fiolet / purpurowy
  • PN960BLEGWW: niebieski
  • PN960BAEGWW: brązowy

Zobacz także: Masz Galaxy S8 / S8+ lub Note8? Samsung przygotował dla Ciebie niespodziankę

Z kolorów absolutną nowością jest niebieski i brązowy. Reszta jest raczej standardowa. Jeśli jednak nie podoba Ci się żaden z nich, to zapewne wystarczy poczekać kilka miesięcy od premiery, a Samsung, jak to ma w zwyczaju, zapewne wypuści kolejną wersję kolorystyczną.

Galaxy Note9 zadebiutuje już 9 sierpnia, czyli za lekko ponad miesiąc, czego osobiście nie mogę się doczekać. Większych zmian pod względem specyfikacji samego smartfona względem Note8 raczej nie uświadczymy, jednak rysik S Pen przejdzie prawdziwą rewolucję. Który z kolorów podoba Wam się najbardziej?

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.