ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy note9 wyglad design

Znamy cenę i datę premiery Samsung Galaxy Note9! Tragedii nie będzie

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung Galaxy Note9 jest tuż za rogiem. Dzisiaj poznaliśmy jego polską cenę i datę premiery. Jak się okazuje, wcale nie ma się czego obawiać  – owszem, będzie drogo, jednak cena startowa nowego flagowca Samsunga nikogo nie powinna zaskoczyć.

Galaxy Note9 – cena i data premiery

Według informatora, Galaxy Note9 ma kosztować w Polsce 4299 zł, czyli dokładnie tyle samo, ile Note8. Ponadto, już teraz w sklepach Samsung Brand Store można zapewnić sobie pierwszeństwo na zakup owego sprzętu tuż na premierę. Można to zrobić wpłacając zaliczkę w wysokości 500 zł – sprzedawcy zapewniają, że finalna cena będzie oscylowała w granicach 4300 zł, co potwierdza słowa informatora.

Zobacz także: Katorżnicza praca w chińskim Foxconnie. Dzieci składają iPhone’y za 70 centów na godzinie!

Jak już wiemy, Galaxy Note9 zostanie oficjalnie zaprezentowany już 9 sierpnia. Jak podaje informator, jeszcze tego samego dnia wystartują preordery, a nowy Notatnik trafi do klientów dwa tygodnie później, 24 sierpnia 2018 roku. Na polskim rynku będzie można kupić trzy wersje kolorystyczne: czarną, fioletową i niebieską.

Niezmieniona cena jest miłym zaskoczeniem. Szczerze mówiąc sądziłem, że Samsung nieco ją podniesie. Na szczęście, myliłem się.

Źródło: Spider’s Web

Sprawdź najnowsze wpisy